Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.09
2017
1209

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Turystyka w Tunezji - Hammamet

Jeżeli pragniecie Państwo zwiedzić Tunezję, właściwe będzie wybranie wielodniowej wycieczki, która w swojej ofercie zawierać będzie możliwość odwiedzenia miasta Hammamet. Krajobrazy, zielone oazy i orientalne medyny kuszą tutaj swoją egzotyką.

Hammamet to najstarszy i zarazem największy ośrodek turystyczny całej Tunezji. W latach 20 ubiegłego wieku Europejczycy odkryli to miejsce jako idealny  ośrodek reakreacyjno-turystyczny. Obecnie w willi mieści się Międzynarodowe Centrum Kulturalne - miejsce polecane wszystkim osobom, które chcą poznać choć trochę wiedzy z zakresu wielu kultur i ich obyczajów. Turyści mogą korzystać tutaj z pięknych, dobrze ocienionych plaż - głównie tych znajdujących się przy hotelach.

Tutejsze wybrzeże uznawane jest za najpiękniejszy rejon Przylądka Bon oraz Tabarki. Woda w lazurowym morzu jest ciepła i przyjemna, a krajobrazy zapierają dech w piersiach. To właśnie uroki tego miejsca ściągają rocznie tysiące osób.

Dodatkowe udogodnienia takie jak wykwintne restauracje, bary, dyskoteki czy kluby nocne sprawiają, że chce się tu zostać na dłużej. Jedną z bardzo atrakcyjnych i zarazem ciekawych dzielnic Hammametu jest wciąż rozbudowywana Yasmine, której przestronne hotele gromadzą na swoich terenie wspaniale zorganizowane, luksusowe ośrodki spa, które oferują swoim klientom zabiegi kosmetyczne, między innymi thalassoterapię lub balneoterapię, a także zlokalizowane głównie w centrum dzielnicy ogromne sale centrów biznesowo-konferencyjnych.

Hammamet jest miejscem, do którego wyjątkowo warto wybrać się w czasie urlopu. Słoneczna pogoda trwa tam przez większość roku, dzięki czemu można cieszyć się wymarzonym odpoczynkiem.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie