Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.09
2017
1209

Towaroteka Biedronki

Towaroteka Biedronki

Niesprzedane elementy ofert specjalnych, końcówki kolekcji, pozostałości z magazynów – to właśnie takie produkty możemy zakupić w outletowych placówkach Biedronki. Noszą ona nazwę Towaroteki. Możemy spotkać je w 8 miastach Polski, najczęściej w formie namiotów obok regularnych placówek portugalskiego giganta.

„Rozwiązania o nazwie Towaroteka są dodatkowym sposobem na wykorzystanie powierzchni sprzedaży i jednocześnie okazją, by zaoferować naszym klientom atrakcyjną ofertę wybranych produktów przemysłowych” – informuje biuro prasowe spółki Jeronimo Martins Polska

Towaroteki to odpowiedź na potrzebę zbycia zalegających często tygodniami końcówek serii produktów w dyskoncie oraz stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli zakupić potrzebne produkty przemysłowe w wyjątkowo niskich cenach. Najczęściej rozlokowane są w pobliżu sklepu Biedronka, na terenie na którym znajduje się sklep lub na terenach do których spółka Jeronimo Martins ma  prawo użytkowania. Najczęściej przybierają one formę dużych namiotów, w których możemy zaopatrzyć się w sprzęt AGD, meble, akcesoria, chemię i wiele innych, przemysłowych produktów. Pochodzą one z nadwyżek magazynowych, zakończonych akcji specjalnych czy też z remontowanych aktualnie sklepów.

W Polsce z Towaroteką możemy spotkać się w 8 miastach: Drzewicy, Gdańsku, Łęcznej, Olsztynie, Olsztynku, Szprotawie, Radomiu i Tarnowskich Górach. Firma nie informuje o kolejnych, planowanych otwarciach outletów.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie