Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.09
2017
1209

Towaroteka Biedronki

Towaroteka Biedronki

Niesprzedane elementy ofert specjalnych, końcówki kolekcji, pozostałości z magazynów – to właśnie takie produkty możemy zakupić w outletowych placówkach Biedronki. Noszą ona nazwę Towaroteki. Możemy spotkać je w 8 miastach Polski, najczęściej w formie namiotów obok regularnych placówek portugalskiego giganta.

„Rozwiązania o nazwie Towaroteka są dodatkowym sposobem na wykorzystanie powierzchni sprzedaży i jednocześnie okazją, by zaoferować naszym klientom atrakcyjną ofertę wybranych produktów przemysłowych” – informuje biuro prasowe spółki Jeronimo Martins Polska

Towaroteki to odpowiedź na potrzebę zbycia zalegających często tygodniami końcówek serii produktów w dyskoncie oraz stworzenie miejsca, w którym klienci będą mogli zakupić potrzebne produkty przemysłowe w wyjątkowo niskich cenach. Najczęściej rozlokowane są w pobliżu sklepu Biedronka, na terenie na którym znajduje się sklep lub na terenach do których spółka Jeronimo Martins ma  prawo użytkowania. Najczęściej przybierają one formę dużych namiotów, w których możemy zaopatrzyć się w sprzęt AGD, meble, akcesoria, chemię i wiele innych, przemysłowych produktów. Pochodzą one z nadwyżek magazynowych, zakończonych akcji specjalnych czy też z remontowanych aktualnie sklepów.

W Polsce z Towaroteką możemy spotkać się w 8 miastach: Drzewicy, Gdańsku, Łęcznej, Olsztynie, Olsztynku, Szprotawie, Radomiu i Tarnowskich Górach. Firma nie informuje o kolejnych, planowanych otwarciach outletów.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie