Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.09
2017
1209

Finał konkursu Vobis. W puli nagród m.in. Samsung Galaxy S8

Finał konkursu Vobis. W puli nagród m.in. Samsung Galaxy S8

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i najstarszych marek elektronicznych na polskim rynku z okazji swoich 25 urodzin zorganizowała ciekawy konkurs. Vobis daje swoim klientom możliwość wygrania wartościowych gadżetów elektronicznych ze swojego e-sklepu, za które klienci będą zapłacą jedyne 25zł. 

Konkurs „25 z Vobis” powstał we współpracy z firmami Samsung, Apple, Asus, Nokia, Zelmer czy Braun. W każdy dzień roboczy aż do 4 września Vobis umieści na swoim fanpage’u zagadkę. Będzie to tajemniczy opis lub zdjęcie urządzenia, które można otrzymać w promocyjnej cenie. W konkursie liczy się szybkość myślenia, refleks i znajomość najnowszych produktów dostępnych w sklepie.

konkurs vobis

Organizator chciał stworzyć oryginalną zabawę, która będzie wymagała od jego klientów zaangażowania i z pewnością będzie też świetną zabawą. Ten, kto pierwszy odgadnie, o jaki produkt chodzi oraz odnajdzie go w ofercie internetowego sklepu Vobis.pl, będzie miał szansę na kupienie go za jedyne 25 złotych. Klienci od początku trwania konkursu mieli okazję wygrać już konsolę do gier Xbox One S, monitory, czy też iPada o pojemności 32 GB.

Szczegółowe informacje na temat promocji znajdziemy na stronie: (link).

Jak mówi sam dyrektor działu e-commerce Vobis, Łukasz Dybka, firma od zawsze stawia zadowolenie klientów na pierwszym miejscu. Temu ma służyć też konkurs organizowany z okazji 25-lecia firmy. Promuje markę, która nieustannie się rozwija. Vobis posiada jeden z najlepszych sklepów internetowych oraz liczne sklepy stacjonarne na terenie całej Polski. 

A najlepsze oferty na sprzęt elektroniczny prosto ze sklepów znajdziecie w gazetkach promocyjnych:

Kategorie: Poradnik
Tagi: Vobis, konkurs, nagrody, promocje

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie