Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.09
2017
1209

Jak spędzać jesienne wieczory?

Jak spędzać jesienne wieczory?

Wraz z końcem wakacji tracimy obecną w długie, letnie dni energię do życia. Wieczory stają się coraz dłuższe a poranki chłodniejsze. Po pracy czy szkole wracając do codziennej rutyny z łatwością poddajemy się nudzie. Są jednak sposoby by zwalczyć ten wszechogarniający marazm. Jak zatem urozmaicić sobie i najbliższym długie jesienne wieczory?

Po pierwsze: nie poddawaj się

Mimo niechęci, zmęczenia i brzydkiej pogody warto każdego dnia udać się choć na krótki spacer. Świeże powietrze zawsze dobrze działa na organizm. Działa kojąco zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Jest to też moment, w którym możemy spokojnie porozmawiać z najbliższymi, zdać relację z całego dnia i odreagować ciężkie chwile w pracy.

Po drugie: rozwijaj się

Wszelkiego rodzaju gry i łamigłówki to doskonała forma rozwoju intelektualnego zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jednocześnie może to być świetny sposób na spożytkowanie długich jesiennych wieczorów. Warto zatem wyciągnąć z szafy stare pudełka z planszówkami, karty czy niedokończone krzyżówki.

Po trzecie: angażuj innych

Wracając do domu po ciężkim dniu pracy, w chłodny jesienny wieczór często nie mamy ochoty na nic. Dlatego warto w organizację tych dni zaangażować rodzinę i przyjaciół. Świetnym pomysłem jest stworzenie kalendarza, w którym każdy wprowadzi zajęcia atrakcyjne dla siebie a później wszyscy razem je wykonują. Np. w poniedziałek rysowanie portretów na życzenie córki a w środę segregacja śrubek w warsztacie taty – wbrew pozorom może to być frajda dla całej rodziny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: jesienne wieczory, aktywność, Sport, spacer, gry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie