Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.09
2017
1209

Jak spędzać jesienne wieczory?

Jak spędzać jesienne wieczory?

Wraz z końcem wakacji tracimy obecną w długie, letnie dni energię do życia. Wieczory stają się coraz dłuższe a poranki chłodniejsze. Po pracy czy szkole wracając do codziennej rutyny z łatwością poddajemy się nudzie. Są jednak sposoby by zwalczyć ten wszechogarniający marazm. Jak zatem urozmaicić sobie i najbliższym długie jesienne wieczory?

Po pierwsze: nie poddawaj się

Mimo niechęci, zmęczenia i brzydkiej pogody warto każdego dnia udać się choć na krótki spacer. Świeże powietrze zawsze dobrze działa na organizm. Działa kojąco zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Jest to też moment, w którym możemy spokojnie porozmawiać z najbliższymi, zdać relację z całego dnia i odreagować ciężkie chwile w pracy.

Po drugie: rozwijaj się

Wszelkiego rodzaju gry i łamigłówki to doskonała forma rozwoju intelektualnego zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jednocześnie może to być świetny sposób na spożytkowanie długich jesiennych wieczorów. Warto zatem wyciągnąć z szafy stare pudełka z planszówkami, karty czy niedokończone krzyżówki.

Po trzecie: angażuj innych

Wracając do domu po ciężkim dniu pracy, w chłodny jesienny wieczór często nie mamy ochoty na nic. Dlatego warto w organizację tych dni zaangażować rodzinę i przyjaciół. Świetnym pomysłem jest stworzenie kalendarza, w którym każdy wprowadzi zajęcia atrakcyjne dla siebie a później wszyscy razem je wykonują. Np. w poniedziałek rysowanie portretów na życzenie córki a w środę segregacja śrubek w warsztacie taty – wbrew pozorom może to być frajda dla całej rodziny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: jesienne wieczory, aktywność, Sport, spacer, gry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie