Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.08
2017
1209

Jak przygotować mieszkanie na jesień?

Jak przygotować mieszkanie na jesień?

Pierwszy dzień jesieni, deszcze i chłody zbliżają się wielkimi krokami. Lato odchodzi, a w raz z nim ciepłe, słoneczne dni. Przygotowujemy naszą garderobę, wyciągamy płaszcze, szaliki i czapki, jednak warto też pomyśleć, jak przygotować nasze lokum na jesienne miesiące.

Najważniejszą rzeczą, o której powinniśmy pomyśleć jest ogrzewanie mieszkania. Sprawdźmy kaloryfery, a jeżeli planujemy wymianę systemu grzewczego, supermarkety posiadają szeroką ofertę grzejników, piecyków przenośnych i stacjonarnych, drewna opałowego, wkładów do kominków czy nawet promienników, jeżeli chcemy dogrzać pomieszczenie. Jeśli grzejniki zawiodą, gruby wełniany koc i ciepła, jesienna pościel powinna leżeć w gotowości.

Jesienią zmrok przychodzi szybko, więc warto pamiętać też o odpowiednim oświetleniu mieszkania. Możemy postawić nowe lampy, czy to wiszące czy stojące, lub połączyć oświetlenie z dekoracją i zakupić zyskujące na popularności zapachowe świeczki. Zapachy takie jak ,,Jesienne liście” czy ,,Dyniowe latte” wypełnią domową przestrzeń przyjemnym aromatem. Szczególną popularnością cieszą się ostatnio girlandy kul, które rozwiesić możemy na przykład nad łóżkiem.

Jesień to także czas dekoracji w złocie, pomarańczach, czerwieniach i brązie. Są to kolory ciepłe, które poprawią nasz nastrój i dadzą poczucie przyjemnego, wygodnego wnętrza. Kubki w kształcie sowy, kuchenne pojemniki, ceramiczne dynie czy szyszki obtoczone brokatem ozdobią jesienią nasze mieszkania i urozmaicą deszczowe dni.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie