Blog - Najnowsze informacje o promocjach


28.08
2017
1209

Szczoteczka soniczna - dlaczego jest lepsza od elektrycznej?

Szczoteczka soniczna - dlaczego jest lepsza od elektrycznej?

Piękny uśmiech jest niezwykle ważnym elementem wyglądu, ale nie tylko. Stan jamy ustnej wpływa na ogólny stan naszego zdrowia. Dlatego warto zainwestować w nowoczesny produkt wyróżniający się skutecznością działania.

Mechanizm działania szczoteczek sonicznych polega na tym, że włókna szczoteczki są wzbudzane do drgania przez fale emitowane przez dźwięk. Jednocześnie wprawia w ruch cząsteczki śliny zmieszanej z pastą. Usuwana skutecznie jest płytka nazębna, przez utworzone mikrobąbelki uderzające o powierzchnię zębów. Dzięki mikrobąbelkom możemy wyczyścić miejsca, do których nie są w stanie dotrzeć włókna szczoteczki, czyli przestrzenie międzyzębowe. Usuwa kilka razy więcej płytki nazębnej w porównaniu do innych rodzajów szczoteczek. Są łagodniejsze dla dziąseł, bo dzięki mikrobąbelkom czyszczą w sposób mniej inwazyjny. W porównaniu do szczoteczek elektrycznych, te soniczne dokładniej czyszczą jamę ustną również ze względu na kształt. Końcówka oraz wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwiają czyszczenie głębszych i trudniej dostępnych miejsc w jamie ustnej.


Szczoteczki elektryczne zazwyczaj posiadają od 2 do 3 trybów pracy. Szczoteczki soniczne wzbogacone są również o kilka dodatkowych (najczęściej wyróżniamy jeszcze tryb czyszczący język, masujący dziąsła, polerujący szkliwo). Szczoteczki soniczne przywracają naturalną biel zębów dzięki efektywniejszemu usuwaniu osadu i przebarwień.


Szczoteczki soniczne to komfortowe produkty, które w profesjonalny sposób czyszczą zęby, wybielają, niszczą bakterie powodujące próchnicę, a także intensywnie odświeżają. Dzięki nim codzienna pielęgnacja jamy ustnej wyjdzie nam zdecydowanie na zdrowie.

 

Więcej wpisów z bloga

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie