Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.08
2017
1209

Wyprzedaże narzędzi ogrodowych

Wyprzedaże narzędzi ogrodowych

Niestety, powoli kończą się wakacje i trzeba zacząć myśleć o jesiennych porządkach w ogrodzie lub na działce. Oprócz zaplanowania prac ogrodowych należy też zadbać o odpowiedni sprzęt do pielęgnacji roślin, drzew i trawy

Następnie zaopatrzyć się w nawozy i odżywki, które wspomogą i ochronią ogród przed zimą. Całe szczęście, że w sklepach zaczęły się wyprzedaże i wszystkie potrzebne rzeczy można kupić w okazyjnych cenach. Oto propozycje najlepszych ofert z gazetek promocyjnych!

Prace w ogrodzie

W sklepach sieci JULA można znaleźć mnóstwo przecenionych produktów, które przydadzą się do prac ogrodowych. Dla każdego ogrodnika obowiązkiem jest posiadanie zadbanego trawnika, już za 199 złotych można kupić jakościową podkaszarkę, natomiast za 699 złotych kosiarkę elektryczną. Lidl w swojej ofercie proponuje zakup za 299 złotych nożyce elektryczne do żywopłotu na długim trzonku, dzięki któremu wygodnie zetniemy nawet najwyższe krzewy. W Makro Cash & Carry można zaopatrzyć się w narzędzia do pielenia w ziemi oraz ścinania gałęzi czy roślin.

ogrod gazetki promocyjne

Pielęgnacja roślin i porządkowanie

Mimo, że do jesieni i zimy jeszcze daleko to już teraz trzeba pomyśleć o roślinach, krzewach czy trawie i zapewnić im witaminy, minerały i ochronę. Ignorancja może spowodować, że w przyszłym roku nasz ogród będzie w złym stanie. W Makro Cash & Carry znajdziemy wiele potrzebnych nawozów, natomiast w sklepach JULA kupimy za jedyne 14,99 złotych opryskiwacz ciśnieniowy. Oprócz dbania o naturę zwykle trzeba się zmierzyć z porządkowaniem różnych przedmiotów i narzędzi. JULA oferuje funkcjonalny schowek ogrodowy, dzięki któremu wszystko będzie znajdywało się w jednym miejscu i nic się nie zgubi.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie