Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.08
2017
1209

Sposób na 100 złotych na zakupy w Biedronce

Sposób na 100 złotych na zakupy w Biedronce

Dodatkowe 100 zł w portfelu na zakupy? Teraz jest to możliwe dzięki akcji pod hasłem "Nest Konto – Witaj Szkoło", zorganizowanej i przeprowadzanej wspólnie przez sieć sklepów Biedronka oraz Nest Bank. 

Skierowana jest ona do rodziców uczniów, a jej cel to pomoc w skompletowaniu szkolnej wyprawki. Akcja promocyjna wystartowała 23 sierpnia i potrwa do końca września lub do wyczerpania kart podarunkowych.

Aby wziąć udział w promocji i zasilić konto bonusem wystarczy założyć bezpłatne internetowe konto w jednej z placówek banku lub poprzez stronę internetową i spełnić prosty warunek. Jest nim wydanie minimum 250 zł za pomocą karty płatniczej w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o rachunek w Nest Banku. Warunek nie obejmuje wypłat z bankomatów, przelewów oraz zwrotów zaksięgowanych płatności. Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie korzystały wcześniej z usług Nest Banku i nie posiadały w nim rachunku rozliczeniowo – oszczędnościowego. W ciągu 21 dni po potwierdzeniu przez bank spełnienia warunku, prześlę on za pomocą poczty elektronicznej na podany adres e-mail zawarty we wniosku prezent w postaci wirtualnej karty podarunkowej do wykorzystania w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie Polski.

biedronka gazetka promocyjna

Należy pamiętać, że liczba kart podarunkowych jest ograniczona do tysiąca sztuk i każda z nich posiada swój indywidualny 13-cyfrowy kod. Karta podarunkowa może zostać wielokrotnie wykorzystana, jednak nie jest możliwa jej wymiana na równowartość pieniężną ani inną nagrodę. W przypadku kwoty przekraczającej wartość karty, klient zobowiązany jest do dopłacenia różnicy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Biedronka, nest bank, promocja, bon

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie