Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.08
2017
1209

Tydzień kuchni greckiej w Lidlu - ciesz się smakami pysznych produktów!

Tydzień kuchni greckiej w Lidlu - ciesz się smakami pysznych produktów!

Grecja to niezwykły kraj nie tylko ze względu na dobytek historyczny i architektoniczny. Do Grecji turystów przyciągają również niepowtarzalne greckie smaki, pełnia życia i radość tutejszych ludzi oraz słońce. 

Chcąc przenieść do codziennego życia promyczek słonecznych greckich wakacji, warto poćwiczyć w zaciszu własnego domu trudną grecką sztukę kulinarną z wykorzystaniem sztandarowych produktów. Okazję ku temu daje najnowsza promocja w Lidlu, której hasłem przewodnim jest: Tydzień Greckiej Kuchni.

Z okazji Tygodnia Greckiej Kuchni Lidl przygotował dla swoich klientów niezwykłe promocje. W korzystnej cenie możemy zatem nabyć słynny grecki ser halloumi, będący serem solankowym, który doskonale nadaje się do spożycia zarówno na zimno, jak i na ciepło. Można go zatem dodawać do sałatek, spożywać osobno w postaci przekąski lub w postaci grillowanej. Spożywany na ciepło, prosto z grilla z dodatkiem konfitury stanowić będzie doskonałe urozmaicenie trwającego w najlepsze sezonu grillowego.

tydzien grecki lidl

Oprócz słynnego greckiego sera, w obecnej ofercie promocyjnej znajduje się również oliwa z oliwek, stanowiąca najbardziej charakterystyczny element kuchni śródziemnomorskiej. Można ją dodawać do wszelkiego rodzaju sałatek, w tym słynnej sałatki greckiej lub skrapiać nią chleb, co stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które mają problemy ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu. Oliwie z oliwek przypisuje się liczne właściwości prozdrowotne. W promocji znajdziemy również słynne greckie oliwki zielone bez pestek, które nadają iść grecki charakter wszelkiego rodzaju sałatkom.

Kategorie: Recenzje
Tagi: kuchnia grecka, grecja, Lidl, Tydzień grecki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie