Blog - Najnowsze informacje o promocjach


25.08
2017
1209

Tydzień kuchni greckiej w Lidlu - ciesz się smakami pysznych produktów!

Tydzień kuchni greckiej w Lidlu - ciesz się smakami pysznych produktów!

Grecja to niezwykły kraj nie tylko ze względu na dobytek historyczny i architektoniczny. Do Grecji turystów przyciągają również niepowtarzalne greckie smaki, pełnia życia i radość tutejszych ludzi oraz słońce. 

Chcąc przenieść do codziennego życia promyczek słonecznych greckich wakacji, warto poćwiczyć w zaciszu własnego domu trudną grecką sztukę kulinarną z wykorzystaniem sztandarowych produktów. Okazję ku temu daje najnowsza promocja w Lidlu, której hasłem przewodnim jest: Tydzień Greckiej Kuchni.

Z okazji Tygodnia Greckiej Kuchni Lidl przygotował dla swoich klientów niezwykłe promocje. W korzystnej cenie możemy zatem nabyć słynny grecki ser halloumi, będący serem solankowym, który doskonale nadaje się do spożycia zarówno na zimno, jak i na ciepło. Można go zatem dodawać do sałatek, spożywać osobno w postaci przekąski lub w postaci grillowanej. Spożywany na ciepło, prosto z grilla z dodatkiem konfitury stanowić będzie doskonałe urozmaicenie trwającego w najlepsze sezonu grillowego.

tydzien grecki lidl

Oprócz słynnego greckiego sera, w obecnej ofercie promocyjnej znajduje się również oliwa z oliwek, stanowiąca najbardziej charakterystyczny element kuchni śródziemnomorskiej. Można ją dodawać do wszelkiego rodzaju sałatek, w tym słynnej sałatki greckiej lub skrapiać nią chleb, co stanowi doskonałą alternatywę dla osób, które mają problemy ze zbyt wysokim poziomem cholesterolu. Oliwie z oliwek przypisuje się liczne właściwości prozdrowotne. W promocji znajdziemy również słynne greckie oliwki zielone bez pestek, które nadają iść grecki charakter wszelkiego rodzaju sałatkom.

Kategorie: Recenzje
Tagi: kuchnia grecka, grecja, Lidl, Tydzień grecki

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie