Blog - Najnowsze informacje o promocjach


24.08
2017
1209

Akcesoria komputerowe dla gracza – co kupić?

Akcesoria komputerowe dla gracza – co kupić?

Zakupy gracza nie kończą się na wydajnym komputerze. Jeżeli przed nim mają zamiar spędzać wiele godzin ważne są także odpowiednio dobrane dodatki. Najważniejszym z nich jest odpowiedni fotel - powinien być solidny, ergonomiczny, z regulowanymi elementami, obity oddychającym materiałem odpornym na ścieranie. Co jeszcze warto kupić?

Ważnym elementem są słuchawki. Najlepsze będą te obejmujące całe ucho, których nie wkłada się do kanału słuchowego. Poduszeczka dopuszcza powietrze, które jest ochroną dla błony bębenkowej.

Najlepsze dla uszu, ale niekoniecznie sąsiadów będą głośniki. Nie bez znaczenia są także mniejsze dodatki. Aby nadgarstki miały wygodne podparcie ważne jest aby klawiatura miała odpowiedni kształt, najlepiej wyposażona w podpórkę. Dodatkowym uatrakcyjnieniem będą podświetlane klawisze.

Kolejnym urządzeniem, które jest bardzo eksploatowane to myszka. Niech będzie pokryta mocnym materiałem odpornym na ścieranie, antypoślizgowym, o kształcie dopasowanym do dłoni. To czy myszka ma posiadać kabel czy nie jest indywidualnym odczuciem gracza. Zwróćmy uwagę na jej rozdzielczość, która przekłada się na czułość i dokładność w działaniu. W parze z myszką musi iść podkładka - najlepsze będą te teflonowe. Są odporne na uszkodzenia i ścieranie.

Dodatkowymi gadżetami, które sprawią, że rozgrywki będą bardziej ciekawe są kierownica (z pedałami i gałką zmiany biegów), pady i joysticki. Wybierając każdy z nich pamiętajmy o tym żeby były jak najbardziej dostosowane pod względem ergonomii. Dodatkowym udogodnieniem, także estetycznym, będzie organizer kabli i listwa. Jeżeli posiadamy dużo kabli podłączonych do komputera, w ten sposób nad nimi zapanujemy.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie