Blog - Najnowsze informacje o promocjach


23.08
2017
1209

Ranking głośników Bluetooth

Ranking głośników Bluetooth

Jedyny dźwięk jaki dociera do Twojego namiotu podczas biwaku to bzyczenie komara? Towarzystwo przy grillu na działce rozgląda się i scrolluje Facebooka zamiast dobrze się bawić? Spędzaj czas przyjemniej słuchając ulubionej muzyki! Dzięki głośnikom wykorzystującym technologię Bluetooth możliwe jest jej bezprzewodowe odtwarzanie z innych urządzeń elektronicznych. Nigdy więcej kabli! Oto trzy najlepiej oceniane głośniki Bluetooth dostępne na polskim rynku.

Lamax Beat Sentinel SE-1

Nasz ranking otwiera głośnik, który zapewnia genialną jakość brzmienia muzyki, łącznie z linią basu. Producent stworzył przy tym sprzęt naprawdę solidny. Dzięki wzmocnionej obudowie można zabrać go nad jezioro lub morze, bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu pod wpływem wody lub plażowego piasku. Głośnik Bluetooth nie zajmie dużo miejsca w Twoim plecaku – pomimo dużej baterii, pozwalającej na około 6h słuchania muzyki, waży zaledwie 390 g.

JBL GO

Przenośne głośniki JBL to najczęściej wybierane i najczęściej oceniane przez użytkowników modele. Na szczególną uwagę zasługuje wersja GO, która jest naprawdę kompaktowa i mobilna – waży zaledwie 130 g. Pomimo niewielkich rozmiarów, głośnik JBL jakością dźwięku przewyższa większe i droższe propozycje innych producentów. Użytkownicy pokochali GO nie tylko za jakość dźwięku, ale także design – producent oferuje głośniki w aż 8 modnych, wyrazistych kolorach.

Media-Tech BOOMBOX BT

Ta propozycja to prawdziwy hit swojej półki cenowej. Producent zadbał o jakość dźwięku od A do Z: BOOMBOX BT posiada subwoofer, dwa średniotonowe głośniki oraz drewnianą obudowę. Sprzęt obsługuje karty pamięci microSD, dlatego nawet rozładowany telefon nie odbierze nam radości płynącej ze słuchania muzyki o pięknym, czysto brzmiącym dźwięku. W zestawie znajduje się również antena teleskopowa, umożliwiająca słuchanie radia.

Głośnik Bluetooth to świetny, funkcjonalny gadżet. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom technologii i dobrej muzyki.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie