Blog - Najnowsze informacje o promocjach


21.08
2017
1209

Wielkie wyprzedaże w Lidlu nadchodzą - co znajdziemy w promocji?

Wielkie wyprzedaże w Lidlu nadchodzą - co znajdziemy w promocji?

Lidl przygotował dla nas niemałe przeceny na wybrany asortyment. Możemy liczyć nawet na -80%. Wielka wyprzedaż rusza już 25 sierpnia, dlatego też warto wówczas odwiedzić tę sieć supermarketów, jeśli zależy nam na kupieniu artykułów przemysłowych w atrakcyjnych cenach. Lidl znany jest z regularnego organizowania akcji wyprzedażowych, które każdego roku przyciągają rzesze klientów. Tego roku również nas nie zawiedzie. Na czym polegają zasady promocji?

Wielka wyprzedaż w Lidlu, śpiesz się!

Już jest! Najnowsza gazetka Lidla, w której znajdziemy informacje i produkty, które będzie można kupić nawet do 80% taniej. Chodzi tutaj o ponad 200 artykułów przemysłowych, w tym także odzieżowych, kuchennych i artykułów do pielęgnacji. Promocja dotyczy też wyposażenia domu oraz artykułów szkolnych i warsztatowych. W celu poznania pełnej listy produktów, warto przejrzeć dokładnie całą gazetkę.

Przykładowo można kupić zestawy klocków Lego za mniej niż 50 zł, skórzane buty makie za jedyne 29 zł czy też urządzenia do stylizacji włosów za zaledwie 9 zł. Jeśli marzy nam się dobrej jakości toster, to kupimy go w Lidlu za 69 zł, z kolei wisząca lampa Led to koszt jedynie 49 zł. Za 59 zł można kupić elektryczną tarkę do warzyw, a za profesjonalny robot kuchenny z blenderem zapłacimy tylko 499 zł. Mamy też do dyspozycji szeroki wybór patelni i kołder. Czekają też na nas buty, noże, narzędzia czy ubrania w promocji. Pamiętajmy o tym, że dostępność wybranych artykułów, wzorów i kolorów jest ograniczona, a więc kto pierwszy ten lepszy.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, lidl gazetka, gazetka lidl, oferta lidl

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie