Blog - Najnowsze informacje o promocjach


20.08
2017
1209

Szkolna moda z gazetek promocyjnych

Szkolna moda z gazetek promocyjnych

Chociaż wakacje jeszcze trwają, to nie ma co zwlekać ze skompletowaniem szkolnej wyprawki dla dziecka. Dzięki temu będzie ono mogło bezstresowo rozpocząć nowy rok szkolny. Oprócz plecaka i różnych przyborów szkolnych, konieczne będzie też uzupełnienie szafy w nowe ubrania. Każdy rodzić dobrze wie, jak szybko ich pociechy wyrastają z tego, co było kupione zaledwie rok temu. Wiedzą też o tym supermarkety, które wychodzą swoim najmłodszym klientom naprzeciw z ofertą ciekawych ubrań.

Szkolna moda w supermarketach, czyli kupujemy ubrania do szkoły

Jako, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego rządzi się swoimi zasadami, nie można zapomnieć o odpowiednim stroju. Biała bluzka i ciemna spódniczka dla dziewczyny oraz biała koszula i jeansowe nowe spodnie dla chłopaka. Dostaniemy to wszystko w E.Leclerc. Koszula chłopięca lub biała bluzka dziewczęca dostępne są w cenie 19,99 zł za sztukę. Z kolei spódnica dziewczęca kosztuje 29,90 zł, a uniwersalne baleriny 19,90 zł. Spodnie do koszuli kupimy już 19,90 zł. Z kolei T-shirt chłopięcy kosztuje 14,90 zł, bluzka 16,90 zł a bluza chłopięca 39,90 zł. Jeśli chodzi zaś o dziewczynki, to szkolna bluzka kosztuje 16,90 zł, a spódnica 18,90 zł lub 29,90 zł. Są też legginsy dziewczęce za 12,90 zł czy rajstopy w cenie 9,99 zł. Z całą pewnością można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, jeśli chodzi o kolorystykę.

Podczas wychowania fizycznego nie może zabraknąć natomiast szortów sportowych, które kosztują mniej niż dziesięć złotych. W ofercie Jako-o również kupimy dziecku modne i dobrej jakości ubrania. Kurtka z kapturem za niecałe 290 zł, T-shirt z nadrukiem za 74,95 zł, czy specjalne spodnie do aktywności na świeżym powietrzu w cenie 189,95 zł.

Kategorie: Porównania
Tagi: szkoła, zakupy, Sklepy, E.Leclerc

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie