Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.08
2017
1209

Wybieramy telefon dla seniora - najpopularniejsze modele

Wybieramy telefon dla seniora - najpopularniejsze modele

Telefon komórkowy mają nie tylko młodzi ludzie, ale także seniorzy. Chociaż największym zainteresowaniem cieszą się smartfony, to jednak starsze osoby zazwyczaj preferują klasyczne modele bezdotykowe.

Z całą pewnością i takich telefonów nie brakuje na rynku, dzięki czemu także seniorzy znajdą coś dla siebie. Które modele telefonów można śmiało polecić starszym osobom?

Który telefon dla seniora wybrać?

Praktycznie w każdym sklepie, gdzie sprzedawane są telefony komórkowe, osoby starsze również znajdą coś dla siebie. Z całą pewnością godnym pocenia modelem jest Alcatel 20.04C, który jest bardzo poręczny, posiada stosunkowo duży i bardzo czytelny wyświetlacz, wyposażony jest w slot na kartę pamięci, radio i odtwarzacz MP3. Inną opcją jest myPhone Metro+. Jest to telefon z klapką, z dużym wyświetlaczem i o niewielkich gabarytach. Ma wygodną klawiaturę, obsługuje pliki MP3, posiada wbudowane radio i można rozszerzyć jego pamięć. Podobne funkcje ma telefon Manta TEL2407 Senior, który również ma klapkę.

telefon dla seniora

Inną opcją jest Maxcom MM462BB z aparatem fotograficznym, odtwarzaczem MP3, radiem, slotem na kartę pamięci i dużą klawiaturą. Podczas wybierania telefonu dla seniora, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na łatwą i intuicyjną obsługę. Sprawdzi się proste menu i oprogramowanie. Jak najbardziej wskazane są duże i wygodne klawisze oraz dodatkowy przycisk SOS na wszelki wypadek. Taki telefon powinien służyć przede wszystkim do komunikacji, dlatego też wszelkie dodatki typu Internet nie są potrzebne. Nie bez znaczenia są także miesięczne opłaty, które nie powinny być wysokie.

 

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie