Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.08
2017
1209

Tablet jako narzędzie edukacyjne

Tablet jako narzędzie edukacyjne

Tablet stał się w ostatnich latach niezbędnym elementem wyposażenia dla ucznia. Nie jest to już zabawka dla dorosłych, ale także ważne narzędzie edukacyjne. Wielu rodziców staje przed decyzją, jaki tablet powinien zostać wybrany dla ich dziecka. Muszą oni wybrać kilka kryteriów, wedle których będą wykonywać osąd. Tablety powinny być wykorzystywane, jako narzędzie rozwoju dziecka, do czytania lektur, czy też pozwalać na komunikację ze znajomymi.

Ranking w sposób subiektywny, przekazuje najpopularniejsze modele tabletów idealne do szkoły

Tablet Samsung Galaxy Tab A. Siedmiocalowe urządzenie, łączące się z internetem za pośrednictwem Wi-Fi - nie będzie kusić ucznia do zabaw na lekcjach. Lekki, ważący około trzystu gram dopasowany do ręki dziecka. Możliwe rozszerzenie wbudowanej pamięci za pomocą kart. Wydajna bateria - pozwalająca na 10-11 godzin oglądania filmów.

Tablet Lenovo Tab 2. Przekątna ekranu to siedem cali - poręczne i pasujące do szkolnego plecaka. Maksymalny czas pracy to osiem godzin. Internet za pośrednictwem Wi-Fi. Niewątpliwym atutem jest atrakcyjna cena - około 300 złotych.

Tablet Lenovo Miix 300 - dla rodziców, którzy nie chcą kupować zarówno tabletu, jak i laptopa - po podłączeniu klawiatury dziesięciocalowy tablet zmienia się w laptop. Waga bez klawiatury to 600 gram.

Każdy rodzic, musi jednak dobrać tablet dla ucznia, wedle jego potrzeb i własnych możliwości finansowych. Warto jednak pamiętać, że ma on służyć edukacji, a nie jedynie rozrywce, a rodzice powinni kontrolować poczynania dzieci w wirtualnym świecie.

Kategorie: Porównania
Tagi: tablet, tablety, edukacja

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie