Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.08
2017
1209

Promocje i wyprzedaże rowerów w supermarketach

Promocje i wyprzedaże rowerów w supermarketach

Jazda na rowerze staje się coraz bardziej popularna - co widać na ulicach polskich miast, na których każdego dnia można spotkać setki rowerzystów. Wiele miast i miasteczek wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich mieszkańców i inwestuje w rowery miejskie, które każdego roku biją rekordy wypożyczeń. Jednak wielu amatorów dwóch kółek marzy o własnym rowerze. Na szczęście ich marzenie może się spełnić za całkiem nieduże pieniądze, gdyż niemal każdy supermarket oferuje w sierpniu promocje i wyprzedaże rowerów.

Rower dziecięcy

Trudno znaleźć kilkulatka, który nie marzyłby o własnych dwóch kółkach, umożliwiających krótsze i dłuższe wycieczki rowerowe. Rodzice chcący zakupić jednoślad dla swojej pociechy mogą wybierać pomiędzy ofertami wielu sklepów. Rowery dziecięce oferują między innymi: Jula (400 zł), Selgros Cash&Carry (300 zł) czy Media Expert (około 700 zł). Bardzo duży wybór rowerów dziecięcych można znaleźć w sklepie Go Sport, a ich cena kształtuje się od 400 do prawie 1500 zł.

Rower miejski

Rower miejski to propozycja dla pań, które chcą korzystać z jednośladu każdego dnia. Wygodna kierownica i zamocowany koszyk sprawiają, iż ten typ roweru może służyć nie tylko na wycieczki, ale także na dojazd do pracy bądź zakupy. Rowery miejskie oferuje większość supermarketów, a w sierpniowych promocjach można je zakupić za kilkaset złotych (Jula - od 550 do 700 zł, Media Expert - 700 zł, a Selgros Cash&Carry - około 750 zł). Nieco droższe rowery miejskie oferuje sieć Go Sport, w których koszt takiego modelu to wydatek od 800 do ponad 2000 zł.

Rower górski

Rower górski to ten typ jednośladu, który spodoba się przede wszystkim młodzieży i amatorom terenowych wycieczek rowerowych. Na szczęście wybór rowerów górskich (ewentualnie trekkingowych bądź MTB) jest tak duży, iż każdy może znaleźć coś odpowiadającego własnym gustom. Ceny rowerów górskich kształtują się na różnych poziomach - na przykład w supermarkecie Jula zakup takiego jednośladu to wydatek od 600 do 900 zł, w Selgros Cash&Carry od 700 do 1200 zł, a w Media Expert około 1100 zł. Natomiast klienci Go Sport mają do wyboru rowery górskie od 1000 do ponad 2000 zł.

Rower zdobywa coraz większe grono zwolenników, a ulice i ścieżki rowerowe polskich miast każdego roku zapełniają się amatorami jazdy na dwóch kółkach. Na szczęście zakup roweru nie sprawia dzisiaj większego problemu - tym bardziej, iż niemal każdy supermarket oferuje swoim klientom doskonałe promocje. Dlatego warto skorzystać z tegorocznych wyprzedaży i zaopatrzyć się w swój własny jednoślad.

Kategorie: Porównania
Tagi: rower, rowery damskie, rower trekkingowy

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie