Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.08
2017
1209

Książka w wersji papierowej czy elektronicznej - którą wybrać?

Książka w wersji papierowej czy elektronicznej - którą wybrać?

Czytanie książek dla wielu jest pasją, bez której trudno byłoby wyobrazić sobie życie. Niektórzy ludzie pochłaniają książki w mgnieniu oka, inni codziennie czytają po kilka stron przed pójściem spać. Na każdego czytelnika czekają dwie formy do wyboru - ebook-i i tradycyjne wydania. Którą z nich wybrać?

Słowo o ebook-ach

Ebook-i to książki w wersji elektronicznej, które można czytać na czytniku, smartphonie, tablecie czy laptopie, niezależnie od miejsca, w którym aktualnie się przebywa. Takie rozwiązanie jest atrakcyjne dla tych, którzy dużo podróżują i nie mają miejsca na grube wydania. Wiele osób zwraca jednak uwagę na fakt, że taka opcja oddziela czytelnika od książki i zamiast być szansą na odcięcie się od otoczenia, dodatkowo uzależnia od elektroniki. Ebooki często są zbliżone cenowo do tradycyjnej wersji, jednak kupując je w internecie szybciej można rozpocząć lekturę.

Zalety wyboru tradycyjnej książki

Tradycyjna książka ma wiele oczywistych zalet. Przede wszystkim ogromna ilość osób kocha ją za możliwość ręcznego przerzucania kartek czy poczucia ich zapachu. Bardzo miło jest również móc odłożyć na chwilę cały sprzęt elektroniczny i zapewnić sobie odpoczynek od ciągłych wiadomości czy powiadomień. Wiele książek nie ma również swoich wersji elektronicznych. Tym samym jedyną możliwością zapoznania się z treścią jest znalezienie i zakup bądź wypożyczenie tradycyjnej wersji. Ebooki są więc rozwiązaniem ciekawym, pasującym do potrzeb niektórych żyjących w biegu ludzi, jednak nie mogącym aspirować do zastąpienia papierowej wersji.

Kategorie: Poradnik
Tagi: ebook, książki, książki elektroniczne

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie