Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.08
2017
1209

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Macbook czy zwykły laptop, co bardziej się opłaca?

Stojąc przed wyborem laptopa, stajemy się otoczeni ogromną ilością informacji. Części specyfikacji jako laicy nie potrafimy nawet zrozumieć. Wielu wybierze Macbook dla samej marki, nie zwracając uwagi na parametry, jakie może dać im inny laptop. Czy ślepa wiara w firmę Apple się jednak opłaca?

Porównajmy

Macbook firmy Apple nie należy do urządzeń z dolnej półki cenowej. Wręcz przeciwnie. Z drugiej strony, produkt charakteryzuje się innowacyjnością, doskonałą jakością wykonania i indywidualnym systemem operacyjnym, przeznaczonym tylko dla produktów z jabłkiem. Możliwość instalowania programów w systemie Apple powoduje, że dobrze skonfigurowany Macbook potrafi działać jak doskonały, spójny organizm. Jest to jednak urządzenie bardziej biurowe i do pracy, niż oferujące rozrywkę. Wiele gier nie ma swoich wersji przeznaczonych na system operacyjny Macbooków.

Wybierając standardowego laptopa, czy to opierającego się o system Windows czy Linux, mamy bardzo zróżnicowane pole manewru. Można dobrać urządzenie typowo do zastosowań biurowych, jak i tylko zapewniające rozrywkę. Do wyboru, pozostaje też cena urządzenia i jego parametry. Laptop dużo łatwiej dopasować coś do różnych potrzeb. Więcej programów, czy gier jest dostosowanych do systemów operacyjnych "normalnych" laptopów.

Kluczowym jest zatem wedle jakich kryteriów dobieramy sprzęt. Jeśli potrzebujemy urządzenia do rozrywki lub nasze środki są ograniczone, warto wybrać standardowego laptopa. Do pracy i przy nieograniczonych środkach Macbook jest doskonałym rozwiązaniem.

Kategorie: Porównania
Tagi: Mac book, laptop, apple

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie