Blog - Najnowsze informacje o promocjach


16.08
2017
1209

Jak ciekawie urządzić duży lub mały balkon?

Jak ciekawie urządzić duży lub mały balkon?

Balkon to miejsce, w którym można odpocząć po ciężkim dniu w pracy i stworzyć swoją indywidualną oazę spokoju odciętą od miejskiego zgiełku. Aby w pełni cieszyć się jednak z wszystkich jego zalet, trzeba zadbać o odpowiednie wykończenie. Odpowiednie urządzenie balkonu jest bardzo ważne dla komfortu i zadowolenia mieszkańców. Warto wiedzieć, jak ciekawie zaaranżować mały lub duży balkon.

Meble

Meble balkonowe powinny być utrzymane w jednym stylu. Najmodniejsze kolory to biały i brązowy. Najlepiej od razu wybrać stół, krzesła i kanapę. Warto również pomyśleć o zamontowaniu leżaka, który pozwoli odpocząć po całym dniu.

Podłoga

Jeśli chodzi o urządzenie podłogi, popularne kafle tracą w ostatnim czasie na popularności. Wszystko dlatego, że pojawiło się nowe, ładniejsze i bardziej praktyczne rozwiązanie - deski podłogowe. Dzięki wykonaniu z tworzyw sztucznych materiał przetrwa długie lata bez śladów zużycia.

Światło

Bardzo ważnym elementem aranżacji balkonu jest światło. Najlepiej pomyśleć o zakupie specjalnych latarni solarnych, które można umieścić na przykład w doniczkach na kwiaty. Warto również poszukać ciekawych świeczników, w których będzie płonął prawdziwy płomień.

Zieleń

Zieleń to jeden z ważniejszych elementów aranżacji każdego balkonu. Warto podkreślić, że im więcej roślin tym lepiej. Podstawę powinny stanowić kolorowe kwiaty. Nie zapominajmy jednak o różnego rodzaju drzewkach, w tym egzotycznych (np. cytrusowych). Bardzo ładnym i praktycznym rozwiązaniem jest też zamontowanie drabinki, na której będą rosły pnącza, na przykład powojniki.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie