Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.08
2017
1209

Modne ubrania dresowe - oferty z supermarketów

Modne ubrania dresowe - oferty z supermarketów

Tak, jak jeansy pozostają najczęściej wybieranym rodzajem spodni na praktycznie każde wyjście, tak dresy są tym, które z chęcią zakładamy zawsze wtedy, gdy możemy pozwolić sobie na mniej zobowiązujący strój. Ich wygoda i komfort noszenia sprawiają, że wielu z nas najchętniej nie zmieniałoby ich na żadne inne. I trudno się temu dziwić, gdyż jako alternatywę mamy ultra ciasne rurki. Po dobrej jakości ubrania dresowe wcale nie musimy wybierać się do sklepu sportowego. Wiele z nich dostępnych jest w dyskontach. Sprawdźmy gdzie ich szukać w najbliższych tygodniach.

Spodnie dresowe dla kobiet

Jeśli poszukujesz spodni dresowych, które są nie tylko wygodne, ale również dobrze skrojone, to z pewnością powinnaś odwiedzić Lidla. W nim z dość dużą częstotliwością pojawiają się nowe kolekcje sportowe w atrakcyjnych cenach. Od 14.08.2017 w dyskoncie będziesz mogła zakupić spodnie dresowe marki Esmara. Zwężane do dołu i posiadające wygodną gumkę w pasie dresy, będą bardzo dobrze wyglądać na praktycznie każdej sylwetce. Są dostępne jedynie w kolorze czarnym.

Jeśli poszukujesz ciekawej alternatywy, to wstrzymaj się z zakupem kilka dnia, a od 17.08.2017 będziesz mogła zakupić spodnie dresowe z grubszego materiału ze ściągaczami. Sprawdzą się one nie tylko w porze letniej, ale również zimą. Za damskie spodnie dresowe z Lidla zapłacisz od 29.99.

Spodnie dresowe dla maluchów

Również w Lidlu od poniedziałku 14.08.2017 znajdziesz odzież dresową dla najmłodszych. Komplety w różnych wzorach dostępne są od 29.99.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie