Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.08
2017
1209

Modne ubrania dresowe - oferty z supermarketów

Modne ubrania dresowe - oferty z supermarketów

Tak, jak jeansy pozostają najczęściej wybieranym rodzajem spodni na praktycznie każde wyjście, tak dresy są tym, które z chęcią zakładamy zawsze wtedy, gdy możemy pozwolić sobie na mniej zobowiązujący strój. Ich wygoda i komfort noszenia sprawiają, że wielu z nas najchętniej nie zmieniałoby ich na żadne inne. I trudno się temu dziwić, gdyż jako alternatywę mamy ultra ciasne rurki. Po dobrej jakości ubrania dresowe wcale nie musimy wybierać się do sklepu sportowego. Wiele z nich dostępnych jest w dyskontach. Sprawdźmy gdzie ich szukać w najbliższych tygodniach.

Spodnie dresowe dla kobiet

Jeśli poszukujesz spodni dresowych, które są nie tylko wygodne, ale również dobrze skrojone, to z pewnością powinnaś odwiedzić Lidla. W nim z dość dużą częstotliwością pojawiają się nowe kolekcje sportowe w atrakcyjnych cenach. Od 14.08.2017 w dyskoncie będziesz mogła zakupić spodnie dresowe marki Esmara. Zwężane do dołu i posiadające wygodną gumkę w pasie dresy, będą bardzo dobrze wyglądać na praktycznie każdej sylwetce. Są dostępne jedynie w kolorze czarnym.

Jeśli poszukujesz ciekawej alternatywy, to wstrzymaj się z zakupem kilka dnia, a od 17.08.2017 będziesz mogła zakupić spodnie dresowe z grubszego materiału ze ściągaczami. Sprawdzą się one nie tylko w porze letniej, ale również zimą. Za damskie spodnie dresowe z Lidla zapłacisz od 29.99.

Spodnie dresowe dla maluchów

Również w Lidlu od poniedziałku 14.08.2017 znajdziesz odzież dresową dla najmłodszych. Komplety w różnych wzorach dostępne są od 29.99.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie