Blog - Najnowsze informacje o promocjach


15.08
2017
1209

Gdzie spędzić rodzinny piknik?

Gdzie spędzić rodzinny piknik?

Nie jest istotne, czy mieszkasz w dużym mieście, czy też na spokojnej wsi. Na rodzinny piknik możesz wybrać się niezależnie od swojego położenia. Wypad za miasto nie jest drogi — zwłaszcza jeśli wybieramy się jedynie parę kilometrów w stronę bardziej zielonych terenów — a wrażenia z posiłku w plenerze będą z pewnością niezwykłą gratką dla zarówno rodziców, jak i ich pociech. Podpowiadamy, jak i gdzie spędzić rodzinny piknik.

 

We własnym ogrodzie, czy za miastem?

Jeśli mieszkasz w domu, idealnym miejscem do rodzinnego pikniku będzie własny ogród. Wystarczy, że przygotujesz koc i weźmiesz ze sobą przekąski. W przypadku, gdy mieszkasz w bloku również nie musisz wyjeżdżać kilka kilometrów za miasto, a przejść się z maluchami do parku. Tam bez żadnych przeszkód możesz rozłożyć się na trawie i zjeść w spokoju na łonie natury. Pamiętaj, tylko aby wybrać miejsce, które będzie możliwie jak najdalej oddalone od drogi.

Jeśli perspektywa wypadu do własnego lub miejskiego parku jest dla Ciebie mało atrakcyjna, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby wraz z rodziną wybrać się nieco dalej poza teren miasta. Gdzie najlepiej pokierować swoje kroki?

Nad jeziorem, na polanie, w lesie

Najłatwiejszą opcją będzie oczywiście wybranie się nad jezioro. Znalezienie właściwego miejsca na piasku do rozłożenia koca jest prostsze niż poszukiwanie takiego, które będzie odpowiednie a leśnym gąszczu. Tutaj z pewnością nie narazimy się na atak mrówek, czy też innych insektów, co mogłoby skutecznie zrujnować nasz piknikowy wyjazd.

Kategorie: Poradnik
Tagi: piknik, wakacje, lato

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie