Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Power Bank – jak wybrać najlepszy?

Coraz częściej sięgamy po power banki, czyli po przenośne ładowarki, jeśli posiadamy smartfona. Z całą pewnością ułatwiają nam one życie i w niektórych sytuacjach są wręcz nieocenione. Obecnie są to tak popularne urządzenia, że półki sklepowe uginają się pod naporem najróżniejszych modeli. Jest zatem w czym wybierać. Nie zawsze jednak nasz wybór okazuje się być trafiony. Ponadto nie ma jednej przenośnej ładowarki, która byłaby w stanie pasować do wszystkich modeli telefonów. Czym zatem powinniśmy kierować się podczas kupowania tego typu sprzętu?

Kupujemy power bank – na co warto zwrócić uwagę?

To na jaki power bank się zdecydujemy, zależy w dużej mierze od tego, jaki rozmiar ma bateria w naszym telefonie komórkowym. Jest to bardzo ważne, gdyż należy liczyć się z tym, że zawsze podczas ładowania za pomocą tego typu urządzeń dochodzi do strat energii. Tak więc na skutek niewłaściwego dopasowania power banku do baterii, ładowanie może być znacznie mniej skuteczne. Jeśli nawet nie korzystamy z podpiętego do power banku telefonu, to nadal zużywa on ją na działające w tle aplikacje.

Jeśli liczymy na szybkie ładowanie, to warto zainwestować w power bank obsługujący ładowanie o natężeniu co najmniej 2,1 A. Oczywiście kluczem jest to, aby ładowarka była kompatybilna z posiadanym modelem telefonu. Warto też określić swoje zapotrzebowania. Innej ładowarki będziemy potrzebować w domu czy na uczelni. Inną kwestią jest wygląd power banku. Obecnie możemy liczyć na szerokie pole do popisu, dzięki czemu można wybrać styl zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami.

Kategorie: Poradnik
Tagi: power bank, power banki, smartfon

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie