Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Toster – jakie funkcje powinien posiadać, by śniadanie było smaczne?

Choć dla wielu osób toster wciąż wydaje się jedynie zbytkiem, to dla większości śniadanie bez smacznych i pożywnych tostów nie ma racji bytu. Jakie funkcje powinien posiadać nasz toster, by zapewnić nie tylko smaczne, ale i komfortowe śniadanie?

Tacka na okruchy

Przyrządzanie tostów zawsze wiązało się z pozostawaniem na spodniej obudowie tostera dużej ilości okruchów. Czyszczenie ich było z reguły dość trudne, aż ktoś wpadł na pomysł, by urządzenie to wyposażyć w specjalną tackę. Dzięki niej czyszczenie będzie o wiele prostsze, a samo wnętrze urządzenia stanie się wreszcie higienicznie czyste.

Integracja rusztu

W większych tosterach standardem są zintegrowane ruszta. Dzięki nim możliwe jest podgrzanie bądź rozmrożenie niewielkich artykułów spożywczych (zwłaszcza dotyczy to bułek). Warto pamiętać, że jeśli w naszym tosterze ma znajdować się ruszt, musi być on skutecznie zaizolowany termicznie od reszty urządzenia.

Izolacja termiczna

Większość nowoczesnych tosterów jest wykonana z tworzywa sztucznego. Czy to przypadek? Okazuje się, że nie. Nowoczesne tostery są doskonale zaizolowane termicznie, dzięki czemu nawet wykonana z tworzyw sztucznych obudowa nie zostanie przetopiona. Oczywiście wiąże się to również z komfortem użytkownika, minimalizując ryzyko ewentualnego poparzenia skóry.

Dodatkowe funkcje

Opcjonalnie możemy poszukać tostera z regulowaną szerokością kieszeni na pieczywo, stopniowaną temperaturą przypiekania a także - z funkcją centrowania pieczywa. Są to jednak funkcje, które z punktu widzenia większości użytkowników nie są aż tak istotne.

Kategorie: Porównania
Tagi: toster, tosty, przyrządzanie tostów

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie