Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Najpopularniejsze kierunki wycieczek zagranicznych w 2017 roku!

Najpopularniejsze kierunki wycieczek zagranicznych w 2017 roku!

Wakacje w Polsce, nad morzem, w górach czy nad jeziorem mają swój urok. Dodatkowym atutem jest to, że dojazd jest szybki i stosunkowo tani, a na miejscu można dogadać się w rodzimym języku. Niestety jakość wczasów jest wtedy zależny od warunków pogodowych, które latem w Polsce są bardzo niepewne. Aby uniknąć rozczarowań związanych z przesiedzeniem całego urlopu w hotelu, warto zapłacić więcej i wybrać się w miejsce, gdzie zawsze świeci słońce. A jeśli nawet nie – zawsze jest co robić.

Gdzie najchętniej wyjeżdżają Polacy?

Kolejne lata z rzędu we wszystkich rankingach pojawiają się takie wycieczki zagraniczne jak do Chorwacji, Turcji czy Grecji. Każde biuro podróży posiada wśród swoich ofert wiele hoteli, w różnych przedziałach cenowych i w różnym standardzie. Pozwala to praktycznie każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie opcję.

Nowe, popularne kierunki

Oprócz tego swoją popularność rozpoczyna Albania. Hotele tam są w dobrych standardach, a ceny są dużo niższe niż, na przykład, w Grecji. Znajdą tam dla siebie zarówno ludzie, których interesuje nocne życie miasta – wiele klubów i pubów, ale również miłośnicy zwiedzania – znajdują się tam ciekawe obiekty, których historia sięga nawet starożytności.

Warto zainteresować się również wyjazdem na Tajlandię. Jest to tętniący życiem azjatycki kraj, który warto odwiedzać przede wszystkim jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda już nie dopisuje. Morze, plaże, kuchnia i zabytki – jest tam wszystko, czego trzeba, by spędzić niezapomniane wakacje.

Niezależnie od tego, co wybierzemy, wszystkie z wymienionych powyżej krajów, niewątpliwie dostarczą wspomnień na całe życie.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie