Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.08
2017
1209

Najpopularniejsze kierunki wycieczek zagranicznych w 2017 roku!

Najpopularniejsze kierunki wycieczek zagranicznych w 2017 roku!

Wakacje w Polsce, nad morzem, w górach czy nad jeziorem mają swój urok. Dodatkowym atutem jest to, że dojazd jest szybki i stosunkowo tani, a na miejscu można dogadać się w rodzimym języku. Niestety jakość wczasów jest wtedy zależny od warunków pogodowych, które latem w Polsce są bardzo niepewne. Aby uniknąć rozczarowań związanych z przesiedzeniem całego urlopu w hotelu, warto zapłacić więcej i wybrać się w miejsce, gdzie zawsze świeci słońce. A jeśli nawet nie – zawsze jest co robić.

Gdzie najchętniej wyjeżdżają Polacy?

Kolejne lata z rzędu we wszystkich rankingach pojawiają się takie wycieczki zagraniczne jak do Chorwacji, Turcji czy Grecji. Każde biuro podróży posiada wśród swoich ofert wiele hoteli, w różnych przedziałach cenowych i w różnym standardzie. Pozwala to praktycznie każdemu znaleźć odpowiednią dla siebie opcję.

Nowe, popularne kierunki

Oprócz tego swoją popularność rozpoczyna Albania. Hotele tam są w dobrych standardach, a ceny są dużo niższe niż, na przykład, w Grecji. Znajdą tam dla siebie zarówno ludzie, których interesuje nocne życie miasta – wiele klubów i pubów, ale również miłośnicy zwiedzania – znajdują się tam ciekawe obiekty, których historia sięga nawet starożytności.

Warto zainteresować się również wyjazdem na Tajlandię. Jest to tętniący życiem azjatycki kraj, który warto odwiedzać przede wszystkim jesienią i zimą, gdy w Polsce pogoda już nie dopisuje. Morze, plaże, kuchnia i zabytki – jest tam wszystko, czego trzeba, by spędzić niezapomniane wakacje.

Niezależnie od tego, co wybierzemy, wszystkie z wymienionych powyżej krajów, niewątpliwie dostarczą wspomnień na całe życie.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie