Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.08
2017
1209

Kierownica do gry – pomysł na prezent dla dziecka

Kierownica do gry – pomysł na prezent dla dziecka

Kierownica do gry sprawia, że wirtualna rozgrywka przybiera znacznie inny wymiar. Sterowanie strzałkami na klawiaturze i myszką pozostawia wiele do życzenia. Dzięki zainwestowaniu w kierownicę, możliwe jest wczucie się w klimat i czerpanie prawdziwej satysfakcji podczas gry. Pamiętajmy też o tym, że powstające gry wyścigowe są coraz bardziej wymagające, dlatego też warto przenieść poziom gry na wyższy level i wykorzystać jej możliwości do maksimum. Na jaką zatem kierownicę się zdecydować?

Kierownica do zabawy, czyli wybieramy kierownicę na PC

Podczas kupowania kierownicy do gry, nie bez znaczenia będzie przedział cenowy i nasze indywidualne oczekiwania. Jeśli w gry wyścigowe gramy sporadycznie i do tego mamy mocno ograniczony budżet, to nie ma co wydawać pieniędzy na modele z najwyższej półki. Oczywiście nie warto też przesadnie oszczędzać, gdyż słabej jakości kierownica zacznie skrzypieć, będzie niewygodna w użyciu i niezbyt czuła. Nie o to przecież nam chodzi.

Zwróćmy uwagę na obecność i rodzaj mocowania. Lepsze modele mają już mechaniczną konstrukcję, którą przytwierdza się do blatu, a te zwykłe wyposażone są zwykle w gumowe przyssawki. Jeśli chodzi o pedały, to nie powinny one łatwo przesuwać się po podłodze. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego została wykonana kierownica. Lepsze są gumowe modele. Plastikowe bowiem są szorstkie i niewygodne. Dobre modele posiadają w zestawie nie tylko pedały gazu i hamulca, ale także dźwignię do zmiany biegów. Mile widziane są też dodatkowe przyciski programowalne.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kierownica do gry, kierownica na pc, gry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie