Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.08
2017
1209

Kierownica do gry – pomysł na prezent dla dziecka

Kierownica do gry – pomysł na prezent dla dziecka

Kierownica do gry sprawia, że wirtualna rozgrywka przybiera znacznie inny wymiar. Sterowanie strzałkami na klawiaturze i myszką pozostawia wiele do życzenia. Dzięki zainwestowaniu w kierownicę, możliwe jest wczucie się w klimat i czerpanie prawdziwej satysfakcji podczas gry. Pamiętajmy też o tym, że powstające gry wyścigowe są coraz bardziej wymagające, dlatego też warto przenieść poziom gry na wyższy level i wykorzystać jej możliwości do maksimum. Na jaką zatem kierownicę się zdecydować?

Kierownica do zabawy, czyli wybieramy kierownicę na PC

Podczas kupowania kierownicy do gry, nie bez znaczenia będzie przedział cenowy i nasze indywidualne oczekiwania. Jeśli w gry wyścigowe gramy sporadycznie i do tego mamy mocno ograniczony budżet, to nie ma co wydawać pieniędzy na modele z najwyższej półki. Oczywiście nie warto też przesadnie oszczędzać, gdyż słabej jakości kierownica zacznie skrzypieć, będzie niewygodna w użyciu i niezbyt czuła. Nie o to przecież nam chodzi.

Zwróćmy uwagę na obecność i rodzaj mocowania. Lepsze modele mają już mechaniczną konstrukcję, którą przytwierdza się do blatu, a te zwykłe wyposażone są zwykle w gumowe przyssawki. Jeśli chodzi o pedały, to nie powinny one łatwo przesuwać się po podłodze. Nie bez znaczenia jest także materiał, z którego została wykonana kierownica. Lepsze są gumowe modele. Plastikowe bowiem są szorstkie i niewygodne. Dobre modele posiadają w zestawie nie tylko pedały gazu i hamulca, ale także dźwignię do zmiany biegów. Mile widziane są też dodatkowe przyciski programowalne.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kierownica do gry, kierownica na pc, gry

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!
Super Promocje
19.05
2020
1209

Usługa Allegro Smart została wydłużona o kolejny miesiąc!

Czy wiesz co zrobić by skorzytsać z darmowej dostawy na Alegro?

Czytaj więcej »
Paulina Kopeć

Paulina Kopeć

Zobacz wszystkie