Blog - Najnowsze informacje o promocjach


12.08
2017
1209

Muzyka w każdym miejscu z pomocą mobilnego głośnika

Muzyka w każdym miejscu z pomocą mobilnego głośnika

Dawniej jeśli chcieliśmy obejść się bez kabli podczas słuchania muzyki, musieliśmy liczyć się ze sporymi stratami, jeśli chodzi o jakość dźwięku odtwarzanego pliku muzycznego. Obecnie nie ma z tym żadnego problemu, gdyż dzięki postępowi technologicznemu możemy korzystać z nośników muzycznych w każdych warunkach, nawet w terenie. Ponadto wiele z nich ma na tyle małe rozmiary, że bezproblemowo można włożyć je do kieszeni i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Czym powinniśmy kierować się podczas wyboru tego typu urządzeń?

Mobilny głośnik Bluetooth – czy warto w nie go zainwestować? Jaki wybrać?

Jeśli nie uśmiecha Ci się rozstawanie z muzyką, to zainwestowanie w głośnik mobilny jest idealnym rozwiązaniem. Obecnie na rynku mamy setki najróżniejszych modeli głośników przenośnych, a ich ceny są mocno zróżnicowane. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb, można kupić mini głośnik, model ze wzmacnianą czy nawet wodoodporną obudową czy zestaw głośników sterowanych za pomocą jednej aplikacji.

Ważne jest też to, aby dane urządzenie było kompatybilne z modelem posiadanego smartfona, tabletu czy laptopa. Dobrej jakości głośnik powinien wspierać trzy profile komunikacyjne - A2DP, AVRCP i HFP. Zwróćmy uwagę na pasmo przenoszenia głośnika. Najlepiej, jeśli pasmo obejmuje częstotliwość z całego zakresu akustycznego od 20 do 20 tysięcy Hz. Te słabszej jakości są w stanie przenosić częstotliwości od 100 – 15 tysięcy Hz.

Nie bez znaczenia jest także moc urządzenia. Komfortowe słuchanie muzyki zapewni już model o mocy na poziomie 6-10 W. Zwróćmy też uwagę na możliwość prowadzenia rozmów przez głośnik, łatwe parowanie oraz na funkcję Multipoint.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie