Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2017
1209

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

W ostatniej gazetce Lidl przedstawił bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich Pań. Dotyczy ona zarówno klasycznego ubioru wyjściowego, jak również sportowego. W poniższym artykule skupimy się na prezentowanej w markecie odzieży sportowej.

 

Sportowo i z fasonem

W nowej odsłonie swojej gazetki Lidl skupił się na gustownych, lekkich strojach sportowych, charakteryzujących się przewiewnością. Co więcej – są one wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wspierające transport wilgoci w obrębie odzieży.

Moda jest w cenie

Ciekawostką jest fakt, że jak na popularną tanią sieciówkę Lidl zadbał również o ciekawy krój prezentowanej odzieży sportowej. Niektóre z nich charakteryzują się specyficznymi wcięciami, zaskakującymi pod względem umiejscowienia i kształtu. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że handlowy gigant zadbał o to, by jego sportowa część oferty odzieży damskiej prezentowała się nie tylko funkcjonalnie, ale też i seksownie.

Nie tylko odzież wierzchnia

W swojej ofercie Lidl zaprezentował również ciekawą bieliznę sportową, która – podobnie jak jej wierzchnia odmiana – posiada specyficzne właściwości. Umożliwia ona skuteczniejsze odprowadzanie ciepła z powierzchni ciała i jednocześnie daje możliwość lepszej wentylacji skądinąd delikatnej skóry.

Podsumowując, najnowsza oferta Lidla to nie tylko praktyczna, ale również i seksowna odzież sportowa, którą każda z Pań musi mieć w swojej szafie. Zwłaszcza, gdy za oknem upały nie zachęcają do jakiejkolwiek aktywności sportowej

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, odzież sportowa, bielizna sportowa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie