Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2017
1209

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

Skomponuj sportową, kobiecą stylizację w Lidlu

W ostatniej gazetce Lidl przedstawił bardzo ciekawą ofertę dla wszystkich Pań. Dotyczy ona zarówno klasycznego ubioru wyjściowego, jak również sportowego. W poniższym artykule skupimy się na prezentowanej w markecie odzieży sportowej.

 

Sportowo i z fasonem

W nowej odsłonie swojej gazetki Lidl skupił się na gustownych, lekkich strojach sportowych, charakteryzujących się przewiewnością. Co więcej – są one wyprodukowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wspierające transport wilgoci w obrębie odzieży.

Moda jest w cenie

Ciekawostką jest fakt, że jak na popularną tanią sieciówkę Lidl zadbał również o ciekawy krój prezentowanej odzieży sportowej. Niektóre z nich charakteryzują się specyficznymi wcięciami, zaskakującymi pod względem umiejscowienia i kształtu. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że handlowy gigant zadbał o to, by jego sportowa część oferty odzieży damskiej prezentowała się nie tylko funkcjonalnie, ale też i seksownie.

Nie tylko odzież wierzchnia

W swojej ofercie Lidl zaprezentował również ciekawą bieliznę sportową, która – podobnie jak jej wierzchnia odmiana – posiada specyficzne właściwości. Umożliwia ona skuteczniejsze odprowadzanie ciepła z powierzchni ciała i jednocześnie daje możliwość lepszej wentylacji skądinąd delikatnej skóry.

Podsumowując, najnowsza oferta Lidla to nie tylko praktyczna, ale również i seksowna odzież sportowa, którą każda z Pań musi mieć w swojej szafie. Zwłaszcza, gdy za oknem upały nie zachęcają do jakiejkolwiek aktywności sportowej

Kategorie: Poradnik
Tagi: Lidl, odzież sportowa, bielizna sportowa

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie