Blog - Najnowsze informacje o promocjach


07.08
2017
1209

Spływ kajakowy - pomysł na weekendową rozrywkę

Spływ kajakowy - pomysł na weekendową rozrywkę

Spływy kajakowe - sport idealny. Nie tylko zapewnia zastrzyk adrenaliny, ale również daje możliwość podziwiania pięknych widoków i obcowania z dziką, nieujarzmioną przygodą.

 

Spływ kajakowy - czy dla każdego?

Bez wątpienia nawet osoby nieobeznane z tym sportem docenią możliwość spływu z nurtem rzeki. Dla nich przeznaczone są trasy łagodniejsze, niewymagające dużych umiejętności. Mimo wszystko, wciąż można na nich poczuć skoki adrenaliny. Kajaki dla osób pragnących mocnych doznań to sport ekstremalny, który odbywa się na trudnych trasach, pełnych uskoków i przeszkód.

Co dają spływy kajakowe?

Przede wszystkim, możliwość aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Mimo tego, że spływ kajakowy nie jest jakoś szczególnie męczący, na rzece trzeba zachować nieustającą czujność. Sama rzeka przy drugim wypadzie może nie przypominać samej siebie sprzed miesiąca. Wystarczy podniesienie się poziomu wody, by trasa spływu zupełnie się zmieniła.

Kajaki to także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości. W końcu kilkudniowe wypady nie ograniczają się jedynie do siedzenia w kajaku. To także wieczorne biesiady przy ognisku, noclegi pod namiotami, współpraca w razie problemów.

W czasie wpływu głowa jest wolna od problemów dnia powszedniego, liczy się tylko woda pod wiosłami i umykający krajobraz. To świetna okazja do zresetowania umysłu i oderwania się od codzienności.

Kajakarstwem także nie sposób się znudzić. W miarę zdobywania umiejętności, można pokonywać coraz to nowsze, trudniejsze trasy. A tych do wyboru jest naprawdę wiele.

Kategorie: Poradnik
Tagi: kajaki, spływ kajakowy, Sport

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie