Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.08
2017
1209

Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia

Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia

Usługi remontowe są ostatnimi czasy dość drogie. Jeśli planujesz remont na własną rękę, masz szansę na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki. Musisz jednak wiedzieć, w jakie narzędzia powinieneś się zaopatrzyć, by nie musieć co chwilę biegać do sklepu.

 

Narzędzia ręczne

Są to narzędzia, które powinny się znaleźć w każdym domu, nawet jeśli nie planujemy remontu. Młotek, zestaw śrubokrętów, kluczy, miarka ręczna... to wszystko przyda się w domu na co dzień.

Bardzo przydatne jest też posiadanie składanej drabiny, która nie zajmuje dużo miejsca, a ułatwi przeprowadzanie prac remontowych na wysokości. Pomalowanie sufitu z nią będzie dużo łatwiejsze.

Wiertarko-wkrętarka

Urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwi nie tylko wywiercenie otworów, ale i pomoże wkręcić wkręty. Warto wybrać takie, które posiada dużą moc i rozbudowany zestaw wierteł, dzięki czemu bez problemu wwiercimy się w metal, drewno czy beton.

remont

Maszynka do cięcia płytek

Jeśli prace remontowe będą obejmowały płytkowanie ścian lub podłóg, to maszynka do płytek stanie się niezbędnym sprzętem. Nie jest trudna w użyciu, płytkę należy zarysować pod odpowiednim kątem, a potem złamać przy pomocy nacisku. Precyzyjne wykonanie tej czynności wymaga nieco wprawy, dlatego przed rozpoczęciem prac najlepiej przeprowadzić trening na kilku starych, niepotrzebnych płytkach.

Warto wiedzieć, że profesjonalny sprzęt, co do którego nie jesteśmy pewni czy jeszcze kiedyś nam się przyda, można wypożyczyć w wypożyczalni sprzętu budowlanego. W tym przypadku zapłacimy jedynie za okres jego użytkowania i zwracamy go po zakończeniu prac.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie