Blog - Najnowsze informacje o promocjach


08.08
2017
1209

Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia

Planujesz remont? Wyposaż się w odpowiednie narzędzia

Usługi remontowe są ostatnimi czasy dość drogie. Jeśli planujesz remont na własną rękę, masz szansę na zaoszczędzenie sporej ilości gotówki. Musisz jednak wiedzieć, w jakie narzędzia powinieneś się zaopatrzyć, by nie musieć co chwilę biegać do sklepu.

 

Narzędzia ręczne

Są to narzędzia, które powinny się znaleźć w każdym domu, nawet jeśli nie planujemy remontu. Młotek, zestaw śrubokrętów, kluczy, miarka ręczna... to wszystko przyda się w domu na co dzień.

Bardzo przydatne jest też posiadanie składanej drabiny, która nie zajmuje dużo miejsca, a ułatwi przeprowadzanie prac remontowych na wysokości. Pomalowanie sufitu z nią będzie dużo łatwiejsze.

Wiertarko-wkrętarka

Urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwi nie tylko wywiercenie otworów, ale i pomoże wkręcić wkręty. Warto wybrać takie, które posiada dużą moc i rozbudowany zestaw wierteł, dzięki czemu bez problemu wwiercimy się w metal, drewno czy beton.

remont

Maszynka do cięcia płytek

Jeśli prace remontowe będą obejmowały płytkowanie ścian lub podłóg, to maszynka do płytek stanie się niezbędnym sprzętem. Nie jest trudna w użyciu, płytkę należy zarysować pod odpowiednim kątem, a potem złamać przy pomocy nacisku. Precyzyjne wykonanie tej czynności wymaga nieco wprawy, dlatego przed rozpoczęciem prac najlepiej przeprowadzić trening na kilku starych, niepotrzebnych płytkach.

Warto wiedzieć, że profesjonalny sprzęt, co do którego nie jesteśmy pewni czy jeszcze kiedyś nam się przyda, można wypożyczyć w wypożyczalni sprzętu budowlanego. W tym przypadku zapłacimy jedynie za okres jego użytkowania i zwracamy go po zakończeniu prac.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie