Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.08
2017
1209

Na tym urządzeniu wielofunkcyjnym wydrukujesz piękne zdjęcia z wakacji

Na tym urządzeniu wielofunkcyjnym wydrukujesz piękne zdjęcia z wakacji

Urządzenie wielofunkcyjne daje nam możliwość skanowania, kopiowania, a także drukowania dokumentów i różnego typu grafik, czy zdjęć. Jednak nie wszystkie pozwolą na uzyskanie zadowalających efektów we wszystkich swoich funkcjonalnościach. Jak wybrać drukarkę, która pozwoli nam na uzyskanie najlepszych zdjęć z wakacji? Sprawdźmy.

 

Drukarka do zdjęć — czyli jaka?

Na rynku dostępnych jest wiele typów drukarek. Wśród nich znajdziemy laserowe, atramentowe i termosublimacyjne. W zależności od tego, jaki jej rodzaj wybierzemy, będziemy mogli uzyskać lepsze wydruki np. dokumentów, grafik, czy zdjęć. Dla biur najlepsze będą drukarki laserowe, które są najbardziej precyzyjne z całej trójki. Idealne do zdjęć będą termosublimacyjne, które są dedykowane fotografiom. Jednak odstraszać od zakupu może ich wysoka cena. Najlepsze dla domu — gdyż pozostające najbardziej uniwersalnymi — będą drukarki atramentowe, które umożliwią użytkownikowi drukowanie zarówno fotografii, jak i dokumentów w dobrej jakości.

urzadzenie wielofunkcyjne

Która drukarka jest najlepsza?

Wiele modeli posiada dodatkowe funkcjonalności, które znacznie przyspieszają i ułatwiają cały proces drukowania zdjęć. Przy wyborze drukarki powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jak szybko za jej pomocą uzyskamy fotografie przeznaczone do albumu i jakiej będą one jakości. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsza drukarka domowa nie pozwoli nam uzyskać takiego efektu, jak te specjalistyczne znajdujące się u fotografów. Musimy również zdawać sobie sprawę z tego, że koszt drukowania zdjęć w domu jest ciągle wyższy niż u fachowca.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie