Blog - Najnowsze informacje o promocjach


06.08
2017
1209

Na tym urządzeniu wielofunkcyjnym wydrukujesz piękne zdjęcia z wakacji

Na tym urządzeniu wielofunkcyjnym wydrukujesz piękne zdjęcia z wakacji

Urządzenie wielofunkcyjne daje nam możliwość skanowania, kopiowania, a także drukowania dokumentów i różnego typu grafik, czy zdjęć. Jednak nie wszystkie pozwolą na uzyskanie zadowalających efektów we wszystkich swoich funkcjonalnościach. Jak wybrać drukarkę, która pozwoli nam na uzyskanie najlepszych zdjęć z wakacji? Sprawdźmy.

 

Drukarka do zdjęć — czyli jaka?

Na rynku dostępnych jest wiele typów drukarek. Wśród nich znajdziemy laserowe, atramentowe i termosublimacyjne. W zależności od tego, jaki jej rodzaj wybierzemy, będziemy mogli uzyskać lepsze wydruki np. dokumentów, grafik, czy zdjęć. Dla biur najlepsze będą drukarki laserowe, które są najbardziej precyzyjne z całej trójki. Idealne do zdjęć będą termosublimacyjne, które są dedykowane fotografiom. Jednak odstraszać od zakupu może ich wysoka cena. Najlepsze dla domu — gdyż pozostające najbardziej uniwersalnymi — będą drukarki atramentowe, które umożliwią użytkownikowi drukowanie zarówno fotografii, jak i dokumentów w dobrej jakości.

urzadzenie wielofunkcyjne

Która drukarka jest najlepsza?

Wiele modeli posiada dodatkowe funkcjonalności, które znacznie przyspieszają i ułatwiają cały proces drukowania zdjęć. Przy wyborze drukarki powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na to, jak szybko za jej pomocą uzyskamy fotografie przeznaczone do albumu i jakiej będą one jakości. Warto jednak pamiętać, że nawet najlepsza drukarka domowa nie pozwoli nam uzyskać takiego efektu, jak te specjalistyczne znajdujące się u fotografów. Musimy również zdawać sobie sprawę z tego, że koszt drukowania zdjęć w domu jest ciągle wyższy niż u fachowca.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie