Blog - Najnowsze informacje o promocjach


05.08
2017
1209

Zmień wystrój swojej łazienki z pomysłem!

Zmień wystrój swojej łazienki z pomysłem!

Łazienka to wyjątkowe pomieszczenie w każdym domu, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie dekoracji. Zazwyczaj nie posiada ona zbyt dużo dodatkowych elementów wystroju, szczególnie wtedy, gdy jest ona niewielkich rozmiarów.

 

Choć nawet wtedy, warto zamieścić w niej choćby jeden oryginalny dodatek, który doda jej charakteru i podkreśli wystrój. Sprawdźmy, jak w łatwy sposób odmienić wygląd swojej łazienki.

Dekoracje do łazienki — nadaj jej szczególnego wyrazu

Łazienka wcale nie musi być nudna. A w przypadku jej wystroju nie musimy ograniczać się jedynie do tych jej elementów, które są w niej niezbędne w zakresie funkcjonalności. Wypełnienie przestrzeni tego pomieszczenia akcesorium, które pozornie do niego nie pasuje, może przynieść zaskakujący i pozytywny efekt.

Propozycje od projektantów czerpią z dalekiego wschodu, co stanowi bardzo ciekawą mieszankę dla tego, co spotykamy w naszych łazienkach. Zamiast zwykłych wieszaków na ręczniki, możemy pokusić się o wstawienie do niej drewnianej drabinki. Nie tylko pozwoli nam na uzyskanie większej powierzchni do ich suszenia, ale również będzie stanowić bardzo ciekawy element dekoracyjny. Możemy na niej umieścić również kosmetyki, czy inne drobne akcesoria.

Bardzo dobrym pomysłem na ocieplenie wizerunku łazienki jest dodanie do niej drewnianych i bambusowych dodatków. Naturalne odcienie świetnie komponują się z bielami i beżami, którymi często ozdabiamy łazienki. Jeśli chcemy postawić na minimalizm, to z pewnością dodatki drewniane ożywią przestrzeń i sprawią, że będzie ona bardziej atrakcyjna.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie