Blog - Najnowsze informacje o promocjach


04.08
2017
1209

Zadbaj o swój żywopłot i zainwestuj w nożyce elektryczne!

Zadbaj o swój żywopłot i zainwestuj w nożyce elektryczne!

Nożyce do żywopłotu to jedno z najważniejszych narzędzi zarówno dla ogrodnika, jak i dla tego, kto posiada przy swoim domu ogród. Dzięki nim dbanie o żywopłot jest o wiele łatwiejsze i szybsze, a przycięta nimi zieleń prezentuje się elegancko i estetycznie.

 

Nożyce do żywopłotu — które wybrać?

Każdy, nawet amatorski ogrodnik, doskonale wie, że wybór nożyc ogrodowych wcale nie jest taki prosty. I to nie tylko ze względu na możliwości, jakie oferuje nam obecnie rynek, ale przede wszystkim ze względu na to, że nożyce musimy dobierać odpowiednio do częstotliwości ich wykorzystywania oraz rodzaju i wielkości terenu, w jakim będziemy się nimi posługiwać.

Wśród nożyc do żywopłotu w sklepach znajdziemy ich kilka rodzajów:

  • nożyce spalinowe i akumulatorowe — nożyce tego rodzaju najczęściej używane są przez profesjonalistów. Brak kabla oraz możliwości korzystania z nich przez wiele godzin (spalinowych) pozwala nimi operować nawet na dużych przestrzeniach.
  • nożyce ręczne — świetnie sprawdzą się do przycinania gałązek, wystających pnączy, czy też niewielkich żywopłotów. Sekatory (bo tak są one również nazywane) nie będą odpowiednie, jednak gdy potrzebujemy precyzyjnie regulować kształt żywopłotu lub, gdy zajmuje on dużą powierzchnię. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą wtedy...
  • nożyce elektryczne — są one najczęstszym wyborem wśród prywatnych właścicieli przydomowych ogródków. Stosunkowo tanie, niegenerujące dużo hałasu i nieemitujące spalin, świetnie sprawdzą się do średniej wielkości żywopłotów.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie