Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.08
2017
1209

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka ogrodowa to idealne rozwiązanie dla osób, lubiących rozkoszować się pięknem krajobrazu, spędzać czas na świeżym powietrzu i relaksować się na wygodnym meblu. Na huśtawce typu kokon można poczuć się jak na delikatnym i unoszącym się przyjemnie obłoku. Jeśli chcesz poczuć się beztroski, niczym małe dziecko, warto wyposażyć swój ogród w huśtawkę kokon.

 

Huśtawka kokon - poczuj się lekko i beztrosko

Huśtawka kokon z całą pewnością nie jest zwykłym meblem. Jest to bardzo dekoracyjny mebel i jednocześnie funkcjonalny. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie ogrodowej aranżacji. Dzięki niej możliwe będzie cieszenie się naturalnym światłem, świeżym powietrzem oraz wielobarwnością i aromatem roślin. Samo bujanie się w huśtawce jest niezwykle przyjemne i pomaga się odstresować.

Huśtawkę kokon można ustawić na tarasie, ale jeszcze ciekawszą opcją jest podwieszenie jej pod sufitem. Bardzo dobrze prezentować będzie się także na drzewie. Taki mebel idealnie nadaje się do czytania książek, słuchania muzyki, pisania poezji czy też do schowania się na jakiś czas przed światem zewnętrznym. Huśtawka kokon ukołysze nas do snu, a popołudniowa drzemka da nam zastrzyk energii.

Jako, że huśtawka narażona będzie na działanie czynników atmosferycznych, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Godne polecenia są modele z technorattanu, który jest niezwykle trwały i lekki, solidny i prosty w utrzymaniu czystości. Huśtawka z technorattanu nie wyblaknie ani też nie zniekształci się, jest odporna na działanie chemikaliów i nie straszna jest jej wilgoć.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie