Blog - Najnowsze informacje o promocjach


03.08
2017
1209

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka kokon świetnie sprawdzi się w Twoim ogrodzie

Huśtawka ogrodowa to idealne rozwiązanie dla osób, lubiących rozkoszować się pięknem krajobrazu, spędzać czas na świeżym powietrzu i relaksować się na wygodnym meblu. Na huśtawce typu kokon można poczuć się jak na delikatnym i unoszącym się przyjemnie obłoku. Jeśli chcesz poczuć się beztroski, niczym małe dziecko, warto wyposażyć swój ogród w huśtawkę kokon.

 

Huśtawka kokon - poczuj się lekko i beztrosko

Huśtawka kokon z całą pewnością nie jest zwykłym meblem. Jest to bardzo dekoracyjny mebel i jednocześnie funkcjonalny. Świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie ogrodowej aranżacji. Dzięki niej możliwe będzie cieszenie się naturalnym światłem, świeżym powietrzem oraz wielobarwnością i aromatem roślin. Samo bujanie się w huśtawce jest niezwykle przyjemne i pomaga się odstresować.

Huśtawkę kokon można ustawić na tarasie, ale jeszcze ciekawszą opcją jest podwieszenie jej pod sufitem. Bardzo dobrze prezentować będzie się także na drzewie. Taki mebel idealnie nadaje się do czytania książek, słuchania muzyki, pisania poezji czy też do schowania się na jakiś czas przed światem zewnętrznym. Huśtawka kokon ukołysze nas do snu, a popołudniowa drzemka da nam zastrzyk energii.

Jako, że huśtawka narażona będzie na działanie czynników atmosferycznych, warto zwrócić uwagę na materiał, z którego została wykonana. Godne polecenia są modele z technorattanu, który jest niezwykle trwały i lekki, solidny i prosty w utrzymaniu czystości. Huśtawka z technorattanu nie wyblaknie ani też nie zniekształci się, jest odporna na działanie chemikaliów i nie straszna jest jej wilgoć.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie