Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.08
2017
1209

Meble ogrodowe na wyprzedażach - co kupić?

Meble ogrodowe na wyprzedażach - co kupić?

Lato to świetny czas na dokupienie brakujących mebli, gdyż w sklepach można liczyć na promocje i wyprzedaże. Wybór z całą pewnością jest szeroki. Dostępne są meble plastikowe, z rattanu, wiklinowe czy też metalowe. Na które warto postawić?

 

Promocje na meble ogrodowe trwają – czas stworzyć niebanalną aranżację

Jako, że wysokiej jakości meble wykonane z litego drewna są stosunkowo drogie, warto wstrzymać się z ich zakupem aż do czasu pojawienia się w sklepach promocji. Drewniane meble są uniwersalne, a więc świetnie pasować będą zarówno w przypadku ogrodu urządzonego w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, trwałe i bardzo reprezentacyjne. Z kolei meble wiklinowe i te wykonane z innych włókien roślinnych są lekkie i trwałe, ale niezbyt dobrze znoszą kontakt z wodą. Sprawdzą się więc wyłącznie w przypadku zadaszonego tarasu.

Można kupić meble surowe lub lakierowane czy też nawet barwione. Jeśli chodzi o modele najbardziej trwałe, to są nimi te wykonane z włókien bananowca i bambusa. Inną opcją są meble ogrodowe z tworzywa sztucznego. Są one wytrzymałe na warunki atmosferyczne, dostępne w różnych formach i kolorach oraz trwałe. Mele aluminiowe maja nowoczesny kształt, są lekkie i odporne na czynniki zewnętrzne, nie korodują i nie ma potrzeby ich zabezpieczania niczym dodatkowym.

Są też meble ogrodowe stalowe i żeliwne. Charakteryzują się one solidnością i sporą wagą. Świetnie reprezentować będą się w nowoczesnym dworku czy ogrodzie urządzanym w stylu romantycznym. Chociaż są trwałe, to podatne na korozję, jeśli nie zostaną odpowiednio zabezpieczone.

Więcej wpisów z bloga

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie