Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.08
2017
1209

Meble ogrodowe na wyprzedażach - co kupić?

Meble ogrodowe na wyprzedażach - co kupić?

Lato to świetny czas na dokupienie brakujących mebli, gdyż w sklepach można liczyć na promocje i wyprzedaże. Wybór z całą pewnością jest szeroki. Dostępne są meble plastikowe, z rattanu, wiklinowe czy też metalowe. Na które warto postawić?

 

Promocje na meble ogrodowe trwają – czas stworzyć niebanalną aranżację

Jako, że wysokiej jakości meble wykonane z litego drewna są stosunkowo drogie, warto wstrzymać się z ich zakupem aż do czasu pojawienia się w sklepach promocji. Drewniane meble są uniwersalne, a więc świetnie pasować będą zarówno w przypadku ogrodu urządzonego w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, trwałe i bardzo reprezentacyjne. Z kolei meble wiklinowe i te wykonane z innych włókien roślinnych są lekkie i trwałe, ale niezbyt dobrze znoszą kontakt z wodą. Sprawdzą się więc wyłącznie w przypadku zadaszonego tarasu.

Można kupić meble surowe lub lakierowane czy też nawet barwione. Jeśli chodzi o modele najbardziej trwałe, to są nimi te wykonane z włókien bananowca i bambusa. Inną opcją są meble ogrodowe z tworzywa sztucznego. Są one wytrzymałe na warunki atmosferyczne, dostępne w różnych formach i kolorach oraz trwałe. Mele aluminiowe maja nowoczesny kształt, są lekkie i odporne na czynniki zewnętrzne, nie korodują i nie ma potrzeby ich zabezpieczania niczym dodatkowym.

Są też meble ogrodowe stalowe i żeliwne. Charakteryzują się one solidnością i sporą wagą. Świetnie reprezentować będą się w nowoczesnym dworku czy ogrodzie urządzanym w stylu romantycznym. Chociaż są trwałe, to podatne na korozję, jeśli nie zostaną odpowiednio zabezpieczone.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie