Blog - Najnowsze informacje o promocjach


02.08
2017
1209

Telewizory w promocyjnych cenach - który opłaca się kupić najbardziej?

Telewizory w promocyjnych cenach - który opłaca się kupić najbardziej?

Zakup nowego telewizora to poważna decyzja, gdyż nie robimy tego zbyt często. W związku z tym warto dobrze się zastanowić, czego tak naprawdę potrzebujemy i gdzie można kupić telewizor w przystępnej cenie? Jako, że aktualnie możemy liczyć na promocje w supermarketach, warto przejrzeć ich aktualne gazetki. W których sklepach uda nam się kupić dobrej jakości telewizor i nie zbankrutować przy tym?

 

Nowy i niedrogi telewizor – gdzie uda nam się taki kupić?

Każdy kto potrzebuje telewizora, dostanie go bez problemu nawet w supermarkecie, jednakże nie zawsze ceny są przystępne. Warto więc na bieżąco śledzić gazetki promocyjne, dzięki czemu uda nam się trafić na wymarzony model, bez konieczności nadwyrężania domowego budżetu.

Na rynku prym wiodą główni producenci, czyli LG, Samsung, Panasonic, Sony i Philips. Jeśli chodzi o wielkość telewizorów, to mamy spore pole do popisu od 32” do nawet 70”. W Carrefour za telewizor 43” zapłacimy 1099 zł, a 599 zł za 32”.

W Vobis możemy kupić większe modele w promocji 49”, 55” czy nawet 65”. RTV Euro AGD również oferuje wysokiej jakości telewizory w przestępnych cenach. Za 32” przyjdzie nam zapłacić 829 zł, za 43” 1690 zł, a za 50” 2890 zł.

Selgros również mocno obniżył ceny na telewizory. Hitem jest telewizor Thomson w cenie 809 zł. Promocje trwają także w E.Leclerc, Media Expert, My Center, Neonet, Saturn, Tesco oraz w Makro&Carry, gdzie hitem cenowym jest Telewizor LG 32” w cenie 859 zł. Ich ilość jest ograniczona, dlatego też nie ma co zwlekać z zakupem.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie