Blog - Najnowsze informacje o promocjach


01.08
2017
1209

Sportowe buty na wakacyjny wyjazd

Sportowe buty na wakacyjny wyjazd

Wycieczka w góry czy też zwiedzanie lokalnych atrakcji – z całą pewnością niezastąpionym elementem naszej stylizacji muszą być wygodne buty. Japonki i sandałki nie są jednak w tym przypadku wskazane. Znacznie korzystniejsze będzie postawienie na buty sportowe, które nie zawiodą nas niezależnie od pogody. Dzięki bogatemu asortymentowi bez trudu kupimy je także w wersji eleganckiej. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby nosić je do spódniczki czy nawet sukienki. Jak zatem spędzić wakacje aktywnie i modnie?

W wakacje postaw na sportowe buty, czyli na pełną wygodę 

Wybór idealnym butów na lato nie jest prostym zadaniem, jednakże jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia. Z całą pewnością znajdą coś w wersji sportowej na lato zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Zanim zdecydujemy się na konkretny model obuwia, warto sprecyzować, co mamy zamiar robić na wycieczce. Zwiedzanie? Imprezowanie czy też może wspinanie się po pagórkowatym terenie? Pamiętajmy o tym, że ważniejsza jest nasza wygoda niż aktualne trendy. Nawet najmodniejsze i najdroższe buty, jeśli będą nieodpowiednio dobrane, na nic nam się nie zdadzą i dodatkowo przyczynią się do powstania otarć czy odcisków.

Z całą pewnością latem warto postawić na obuwie sportowe, które jest lekkie, przewiewne, wygodne i oddychające. W przypadku pieszych wędrówek i wycieczek górskich, warto odwiedzić wcześniej specjalistyczny sklep i zainwestować w wysokiej jakości buty. Podczas krótkiej wędrówki wystarczające będą półbuty z lekką i miękką podeszwą. Warto też wyposażyć się w parę butów sportowych, odpornych na deszcz. Ulubione trampki czy adidasy są znacznie pewniejszą opcją niż obuwie dopiero co wyciągnięte z kartonika.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie