Blog - Najnowsze informacje o promocjach


31.07
2017
1209

Wyprawka szkolna. Co warto kupić już teraz?

Wyprawka szkolna. Co warto kupić już teraz?

Wyprawka szkolna przeciętnego ucznia składa się z wielu przedmiotów. Aby oszczędzić sobie poszukiwania ich wszystkich na ostatnią chwilę pod koniec sierpnia, w niektóre elementy warto zaopatrzyć się już dziś. Co warto kupić już teraz, by później uniknąć kolejek, pustych regałów i zbędnych nerwów?

Po pierwsze: plecak

Najważniejszą rzeczą w wyposażeniu każdego ucznia jest solidny plecak. Zakupu tego artykułu zdecydowanie nie warto zostawiać na ostatnią chwilę. Zadaniem dobrego plecaka jest chronić dziecięce plecy przed uszkodzeniem i nadwyrężeniem w wyniku codziennego dźwigania ciężkich książek. Aby plecak spełniał tę funkcję musi posiadać mocno usztywnione, wyprofilowane plecy, a także szerokie i miękkie szelki.

Aby dokonać dobrego zakupu, warto obejrzeć kilka modeli i przymierzyć je na dziecku - rozmiar plecaka powinien być dostosowany do wagi i wzrostu. Aby uniknąć kupowania pierwszego lepszego modelu, tylko wybrać naprawdę solidny, dobrze zabrać się za to z odpowiednim wyprzedzeniem.

Zeszyty, długopisy i inne drobiazgi

Nie mniej ważne są wszelkie drobiazgi potrzebne na lekcjach młodemu uczniowi. Zeszyty, długopisy, kredki, gumki i inne też warto kupić wcześniej, by uniknąć bałaganu na półkach i wybrakowanego asortymentu. Niezbędna okaże się lista zakupów, która może oszczędzić wiele czasu.

Na koniec najważniejsze, czyli podręczniki

Warto wspomnieć o bardzo ważnym elemencie szkolnej wyprawki, jakim są podręczniki. Zazwyczaj istnieje możliwość zakupienia używanych na kiermaszach lub online. Nie można jednak dopuścić, by nasza pociecha poszła pierwszego dnia do szkoły bez książek. Dlatego zdecydowanie warto zamówić je przez internet lub kupić stacjonarnie z większym wyprzedzeniem.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie