Blog - Najnowsze informacje o promocjach


30.07
2017
1209

Rozdrabniacz uniwersalny - jaki wybrać?

Rozdrabniacz uniwersalny - jaki wybrać?

Gotowanie to bardzo przyjemne i relaksujące zajęcie, które nie tylko potrafi wprowadzić nas w fantastyczny nastrój, ale również uspokoić i pomóc odpocząć po ciężkim dniu w pracy. O ile samo gotowanie jest przyjemnością, o tyle przygotowanie wszystkich składników, siekanie, krojenie czy rozdrabnianie potrafi być męczące. Tutaj z pomocą dla każdej pani domu przychodzi rozdrabniacz.

Czym dokładnie jest rozdrabniacz?

Jest to dość uniwersalne urządzenie kuchenne, które ma za zadanie poradzić sobie z rozdrobnieniem produktów żywnościowych. Pomoże w krojeniu w kostkę warzyw, starciu na miazgę owoców, poszatkowaniu produktów czy zmieleniu np. orzechów do ciasta. Rozdrabniacz jest nie tylko wielofunkcyjny i bardzo wszechstronny, ale jednocześnie bardzo trwały i odporny. Świetnie sprawdzi się przy większości czynności, jakie wykonywane są w kuchni w trakcie gotowania.

Na co trzeba zwrócić uwagę wybierając rozdrabniacz?

Aby wybrać najlepszy dla siebie model należy zwrócić szczególną uwagę na kilka istotnych elementów:

- jakość noży - nóż tnący powinien być wykonany ze stali nierdzewnej i najlepiej, aby był naostrzony diamentem, wówczas możemy mieć pewność, że nigdy się nie stępi.

- pojemność - najwygodniej będzie, jeśli wybierzemy rozdrabniacz o pojemności nie mniejszej niż 2 litry,

- obudowa - trzeba zwrócić szczególną uwagę na obudowę, która musi być solidna, wytrzymała i odporna. Całe urządzenie powinno być stosunkowo ciężkie, ponieważ lekkie rozdrabniacze mają dużo elementów plastikowych, które szybko ulegają uszkodzeniu.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie