Blog - Najnowsze informacje o promocjach


29.07
2017
1209

Smartfony z Biedronki: sprawdzamy, czy warto kupić

Smartfony z Biedronki: sprawdzamy, czy warto kupić

Smartfon to urządzenie które ma nawet dziecko z podstawówki. Gdzie byśmy nie poszli, tam ludzie wpatrzeni są w ekrany większych lub mniejszych urządzeń, które nie służą wyłącznie do komunikowania się z innymi na odległość. Słuchanie muzyki, robienie zdjęć, nagrywanie filmów, prowadzenie rozmów na czacie czy też surfowanie po Internecie – z całą pewnością mamy szerokie pole do popisu. Jeśli liczymy na niezwykle tanie urządzenie mobilne, to warto odwiedzić Biedronkę. W hipermarkecie znowu pojawią się w przystępnej cenie Smartfon MyPhone i Q-Smart Black Edition. Czy warto?

Telefon z Biedronki? A czemu nie?

Telefony MyPhone często pojawiają się w ofercie sklepów sieci Biedronka. Tym razem możemy kupić Smartfon MyPhone C-Smart Pix w cenie 149 złotych. Telefon ten został wyposażony w procesor Quad-Core 4xCortex-A7 1.2 GHz. Obsługuje on karty pamięci do 32 GB, ma 512 MB RAM, Wi-Fi oraz Bluetooth 2.1. Zainstalowano na nim system Android 6.0 Marshmallow. Użytkownicy mają dostęp do Sklepu Play dzięki certyfikacji GMS. Smartfon posiada również baterię 1400 mAh oraz dual SIM i jest dostępny w trzech kolorach – niebieskim, czarnym lub białym.

Inną opcją jest Q-Smart Black Edition ze starterem TuBiedronka w cenie 249 złotych. Urządzenie to zostało wyposażone w akumulator Li-ion 2000 mAh, aparat główny 5.0 Mpx oraz frontowy – 0,3 Mpx. Zastosowano tutaj procesor Quad-Core 4x1.2 GHz, system Android 7.0 Noughat, łączność 3G, Wi-Fi, GPS oraz Bluetooth. Nie zabrakło oczywiście slotu na kartę pamięci o pojemności aż do 32 GB.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie