Blog - Najnowsze informacje o promocjach


27.07
2017
1209

Kamerka na wakacje - kupić czy wypożyczyć?

Kamerka na wakacje - kupić czy wypożyczyć?

Kamerka go pro cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród miłośników ekstremalnych sportów, ale także wśród osób, które chcą mieć piękne wspomnienia z wakacji spędzonych z najbliższymi czy przyjaciółmi. Może pojawić się jednak pytanie – lepiej kupić taką kamerkę, czy może po prostu ją wypożyczyć?

Cena

Wypożyczenie kamerki na jedną dobę to koszt od 30 do nawet 75 złotych. Do tego dochodzi jeszcze kaucja w wysokości kilkuset złotych. Oczywiście, cena za wypożyczenie kamerki jest niższa, przy dłuższym czasie wypożyczania. Natomiast zakup to wydatek od 250 do nawet 1500 złotych – w zależności od modelu i sklepu. Jeśli planuje się częste lub długie wyjazdy, na pewno lepszym pomysłem będzie zainwestowanie we własny sprzęt, a koszty szybko się zwrócą.

Pierwszy wyjazd

W przypadku zabierania kamerki pierwszy raz na wakacyjny wyjazd, lepiej zrezygnować z pomysłu o dokonaniu zakupu, a zdecydować się skorzystać z usług którejś z wypożyczalni. Dzięki temu będzie miało się okazję przetestować sprzęt i sprawdzić, czy sprosta on wymaganiom. Nie warto od razu wydawać pieniędzy i kupować w ciemno kamerkę, z której wcześniej się nie korzystało.

Niewielki budżet

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku ograniczonej ilości pieniędzy. Zasada jest prosta – nie ma sensu kupować najtańszej kamerki go pro tylko po to, żeby mieć własny sprzęt. Już lepiej skorzystać z usług jednej z wielu wypożyczalni. Jeśli podejmie się decyzję o dokonaniu zakupu, warto wybrać taką kamerkę, która sprosta wszystkim wymaganiom i sprawdzi się na niejednym wyjeździe.

Kategorie: Poradnik
Tagi: gopro, kamera gopro, kamery gopro

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie