Blog - Najnowsze informacje o promocjach


22.07
2017
1209

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Costa Brava – idealne miejsce na urlop

Słoneczna Hiszpania to jeden z najchętniej wybieranych przez nas kierunków podróży. Urlop w tym kraju to możliwość cieszenia się pięknymi widokami oraz spędzania czasu na słonecznej plaży. Gdzie warto się wybrać?

Kto chce spędzić wczasy nad hiszpańskim morzem, ten z pewnością doceni najpiękniejsze wybrzeża tego kraju. W ich gronie ogromną popularnością cieszy się Costa Brava – popularny i chętnie odwiedzany przez turystów region, którzy przyciąga i pięknymi plażami, i modnymi kurortami. Gdzie można spędzić wspaniałe wczasy?

Idealnym miejscem na urlop w Hiszpanii może się okazać rejon kurortu Malgrat de Mar, choć wiele korzystny ofert czeka też w pobliżu miejscowości Lloret de Mar. To kolejny kurort nadmorski, z którego tak dumna jest Hiszpania. Każdy turysta, który spędza czas na terenie Costa Brava, może spędzać czas na plaży oraz na uprawianiu sportów wodnych. Nie jest to jednak jedyna propozycja spędzania wolnego czasu w tej części Hiszpanii.

Biura podróży, które organizują wczasy w tej części świata, bardzo chętnie organizują wycieczki fakultatywne do pobliskiej Barcelony. To miasto z pewnością zasługuje na uwagę, a jego cudownym zabytkom nie można się oprzeć.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie