Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.07
2017
1209

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych

Posiadanie czworonogą w domu wiąże się z obowiązkami. Nie chodzi tutaj jedynie o pełną miskę z jedzeniem i dostęp do świeżej wody. Nasz pupil wymaga także odpowiedniej pielęgnacji. Nie chcemy przecież, aby nasz zwierzak chodził zaniedbany prawda? Chociaż koty słyną z czystości i same myją swoje futerko, to jednak nie są w stanie dotrzeć do wszystkich miejsc ani też zrobić tego dokładnie. One też wymagają więc naszej uwagi. Jakie akcesoria będą nam potrzebne do pielęgnacji domowych zwierzątek?

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt – czego potrzebujesz?

Regularna pielęgnacja zwierząt domowych to podstawa. Jeśli chodzi o koty, to trzeba pamiętać o tym, że cenią one sobie porządek i czystość, a więc wymagają od nas troski i zaangażowania. Niezbędnymi akcesoriami są szczotka do wyczesywania włosów, kontroler linienia i grzebień dwustronny. Dzięki tym gadżetom łatwiej będzie utrzymać sierść pupila w czystości.

Jeśli chodzi zaś o kocie pazury, to przyda się obcinacz oraz nożyczki do korygowania ich kształtu. Akcesoria przeznaczone dla zwierząt powinny być dobierane do rodzaju sierści i wielkości pupila. Pamiętajmy o tym, aby kupować jedynie dobrej jakości gadżety, gdyż te tandetne spowodują więcej szkód niż pożytku. Szczotki nie mogą wyrywać sierści ani też kaleczyć skóry zwierzęcia. W związku z tym należy stawiać na sprawdzonych producentów.

Inwestując w dobrej jakości akcesoria do pielęgnacji zwierząt, możemy mieć pewność, że będziemy ich używać przez długi okres czasu. Innych akcesoriów będzie potrzebować pies z krótką sierścią niż długowłosy kot. Grzebienie są zwykle uniwersalnej wielkości, ale szczotki należy dopasować do wielkości zwierzęcia. Akcesoria muszą też pasować nam do ręki. Zainwestujmy w rękawice do pielęgnacji sierści, nożyce do obcinania pazurów i pęsetę.

Kategorie: Porównania
Tagi: kot, pies, akcesoria dla psów

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie