Blog - Najnowsze informacje o promocjach


19.07
2017
1209

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych

Posiadanie czworonogą w domu wiąże się z obowiązkami. Nie chodzi tutaj jedynie o pełną miskę z jedzeniem i dostęp do świeżej wody. Nasz pupil wymaga także odpowiedniej pielęgnacji. Nie chcemy przecież, aby nasz zwierzak chodził zaniedbany prawda? Chociaż koty słyną z czystości i same myją swoje futerko, to jednak nie są w stanie dotrzeć do wszystkich miejsc ani też zrobić tego dokładnie. One też wymagają więc naszej uwagi. Jakie akcesoria będą nam potrzebne do pielęgnacji domowych zwierzątek?

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt – czego potrzebujesz?

Regularna pielęgnacja zwierząt domowych to podstawa. Jeśli chodzi o koty, to trzeba pamiętać o tym, że cenią one sobie porządek i czystość, a więc wymagają od nas troski i zaangażowania. Niezbędnymi akcesoriami są szczotka do wyczesywania włosów, kontroler linienia i grzebień dwustronny. Dzięki tym gadżetom łatwiej będzie utrzymać sierść pupila w czystości.

Jeśli chodzi zaś o kocie pazury, to przyda się obcinacz oraz nożyczki do korygowania ich kształtu. Akcesoria przeznaczone dla zwierząt powinny być dobierane do rodzaju sierści i wielkości pupila. Pamiętajmy o tym, aby kupować jedynie dobrej jakości gadżety, gdyż te tandetne spowodują więcej szkód niż pożytku. Szczotki nie mogą wyrywać sierści ani też kaleczyć skóry zwierzęcia. W związku z tym należy stawiać na sprawdzonych producentów.

Inwestując w dobrej jakości akcesoria do pielęgnacji zwierząt, możemy mieć pewność, że będziemy ich używać przez długi okres czasu. Innych akcesoriów będzie potrzebować pies z krótką sierścią niż długowłosy kot. Grzebienie są zwykle uniwersalnej wielkości, ale szczotki należy dopasować do wielkości zwierzęcia. Akcesoria muszą też pasować nam do ręki. Zainwestujmy w rękawice do pielęgnacji sierści, nożyce do obcinania pazurów i pęsetę.

Kategorie: Porównania
Tagi: kot, pies, akcesoria dla psów

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie