Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.07
2017
1209

Na jaki kolor pomalować ściany w mieszkaniu?

Na jaki kolor pomalować ściany w mieszkaniu?

Każda osoba przeprowadzająca remont w mieszkaniu staje przed podstawowym dylematem: na jaki kolor pomalować remontowane wnętrza? Wbrew pozorom nie jest to decyzja łatwa, gdyż malowanie ścian powinno być zgodne nie tylko z obowiązującymi trendami, ale także z indywidualnymi gustami i ogólnym charakterem pomieszczenia.

Na szczęście wybór dostępnych kolorów jest tak duży, iż każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zatem jak pomalować ściany w mieszkaniu? Oto kilka propozycji.

Wiecznie modne pastele

Malowanie ścian w kolorach pastelowych już od kilku lat nie wychodzi z mody. I trudno się temu dziwić, gdyż delikatne pastele są barwami stosunkowo neutralnymi i dzięki temu pasują do większości pomieszczeń. Ściany w kolorach beżu, ecru lub jasnej żółci, różu i błękitu rozjaśnią pomieszczenie, w sposób optyczny je powiększą i bezproblemowo skomponują się z meblami, wyposażeniem i dodatkami.

Kolory inspirowane naturą

Wraz z modą na ekologię zdecydowanie wzrosło zainteresowanie barwami inspirowanymi naturą, które z roku na rok zyskują coraz większe grono zwolenników. Zatem remontując mieszkanie warto sięgnąć po farby w kolorze zieleni (o różnych odcieniach), jasnego brązu i żółci. Kolory natury uspokajają, relaksują i wprowadzają w dobry nastrój.

Siła kontrastu

Osoby chcące nadać pomieszczeniu oryginalnego charakteru mogą zdecydować się na malowanie ścian w kolorach kontrastowych. Zestawienie w jednym pomieszczeniu fioletu i żółci, czerwieni i beżu, różu z brązem lub intensywnych barw z bielą pozwala osiągnąć niekonwencjonalny i dosyć odważny efekt. Jest to propozycja dla osób lubiących oryginalność i niebanalność.

Malowanie ścian to nie lada wyzwanie, gdyż wybór konkretnego koloru będzie rzutował na cały charakter pomieszczenia i samopoczucie osób w nim przebywających. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto tą kwestię dokładnie przemyśleć.

Kategorie: Poradnik
Tagi: farba do ścian, remont, malowanie ścian

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Wyjątkowe pomysły na prezenty walentynkowe. SPRAWDŹ!
Poradnik
25.01
2019
1209

Wyjątkowe pomysły na prezenty walentynkowe. SPRAWDŹ!

Walentynki to czas kiedy zakochani celebrują swoją miłość. 14 lutego mamy okazję obdarować swoją drugą połówkę drobnym prezentem i spędzić razem czas. Jeśli nie wiesz co wręczyć swojej ukochanej osobie o to kilka pomysłów, które na pewno jej/jemu się spodobają!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie