Blog - Najnowsze informacje o promocjach


18.07
2017
1209

Lidl na wakacje: Sprawdzamy najnowsze promocje

Lidl na wakacje: Sprawdzamy najnowsze promocje

Jak zawsze Lidl przygotował zróżnicowaną ofertę dla każdego klienta. Dostępne są jednocześnie akcesoria dla domu, modne stroje dla dzieci, kobiet i mężczyzn, kącik, gdzie zaprezentowano promocje tygodnia oraz coś na dobry początek lata.

W ofercie od 17.07 do 23.07 znajdują się ciekawe pomysły na urządzenie sypialni w uzupełniających się kolorach, dzięki kołdrom, pościelom i poduszkom w okazjonalnych cenach. Dodatkowo przygotowano szeroki wybór pidżam męskich i damskich. Nie mogło też zabraknąć oferty skierowanej do najmłodszych – pidżam i zabawek.

Przygotuj się na wakacje

W ofercie na dobry początek dnia znalazło się użyteczne wyposażenie pokoju: szafka na telewizor, komoda i domowa stacja meteo. Promocje obejmują również zestaw akcesoriów samochodowych: kamerę samochodową z wyświetlaczem, uchwyt na smartfona oraz komplet żarówek samochodowych. Nie zabrakło również wieloelementowego zestawu pokrowców na siedzenia, podręcznego odkurzacza samochodowego i akcesoriów do sprzątania.

Dla tych, którzy pragną spędzać czas na świeżym powietrzu, gazetka oferuje sokowirówkę, opiekacz do tostów i kolorowe zestawy akcesoriów piknikowych: łyżki, miski i szpatułki do mieszania. Nie zabrakło również miejsca na pojemną torbę na zakupy.

Przygotuj szkolną wyprawkę

Mimo, że nastały wakacje, od 13.07 Lidl nie zapomina o szkole – w szerokiej gamie artykułów szkolnych znajdują się zeszyty w miękkiej i twardej oprawie, 32-, 60-, 80- i 96- kartkowe, o kolorowych okładkach. Wiadomo również, że w szkole potrzebne są kredki, pisaki, długopisy czy plecaki, dlatego nie zapomniano o nich również w wakacyjnej ofercie Lidla. Znalazło się również miejsce na produkty wielu renomowanych marek.

Po zaspokojeniu potrzeb ducha przyszła pora na potrzeby ciała i letnią kolekcję ubrań. Lekkich sukienek i spodni, bluzek, szortów czy koszulek nocnych wraz z kompletem bielizn. Moda nie pominęła także panów, dla których również przygotowano ofertę letnich ubrań z dodatkiem lnu: koszulki i spodnie męskie. Dodatkowo panom zaproponowano stół warsztatowy oraz urządzenie spawalnicze, jeżeli zainteresowani są tego rodzaju pracami.

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie