Blog - Najnowsze informacje o promocjach


17.07
2017
1209

Biedronka rozpoczyna wakacje!

Biedronka rozpoczyna wakacje!

W specjalnych ofertach promocyjnych Biedronka przygotowała zestawy akcesoriów przydatnych w domu i podczas wakacyjnego wypadu na łono natury. Pierwsza gazetka „Czas na wakacje” przedstawia gotowe rozwiązania dla domu, druga „Słońce na talerzu” to propozycja skierowana dla tych, którzy lubią przyrządzać chłodzące napoje na upalne dni oraz gotować dla całej rodziny.

Wakacje w domowym zaciszu

Promocje z gazetki „Czas na wakacje” są skierowane przede wszystkim do osób, które już poczuły powiew wakacji i zamierzają udać się tylko na zasłużony wypoczynek, ale też stworzyć sprzyjającą atmosferę w domowym zaciszu.

Biedronka proponuje zasłonki na okna i fotele oraz siedziska samochodowe dla dzieci z postaciami wprost z ulubionych bajek.  Dorosłym oferowane są poduszki samochodowe, zapewniające komfort nawet w tak trudnych warunkach. Funkcjonalne walizki na kółkach przydadzą się zwłaszcza tym, którzy planują kilkudniową podróż nad morze albo w góry. Osoby, zamierzające udać się na krótki wypad na plażę, mogą być zainteresowane turystycznymi lodówkami i wielofunkcyjnym scyzorykiem oraz przenośnym grillem.

Tym, którym nieśpieszno opuszczać domowe pielesze, Biedronka przygotowała specjalną ofertę: ławę i komodę od firmy Arto oraz dywany w stonowanych kolorach kojarzących się z morzem i piaszczystą plażą. Do sypialni przygotowano z kolei utrzymany w wakacyjnym nastroju pościel bawełnianą, dywan ekologiczny oraz ozdobę z kul LED.

Letnie słońce zawitało do kuchni

Dla tych, którzy planują eksperymentować w zaciszu domowej kuchni, sporządzając nowe mikstury i wypróbowując nowo odkryte przepisy, Biedronka przygotowała ofertę pełną nowoczesnego sprzętu kuchennego firmy Hoffen.

Ta nowoczesna sokowirówka, młynek do kawy, szklany dzbanek z filtrem antyosadowym i białą lub czarną obudową oraz blendery i spieniacze do mleka dostępne w różnych kolorach. Promocje ułatwiające przygotowywanie posiłków na ciepło to mikrofalówka, uniwersalny rozdrabniacz i ręczny mikser z wymiennymi mieszadełkami.

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie