Blog - Najnowsze informacje o promocjach


14.07
2017
1209

Jak zacząć biegać?

Jak zacząć biegać?

Bieganie w Polsce staje coraz bardziej popularne i słusznie, wynikają z niego same korzyści. Jeśli zaczniemy biegać podziękuje nam za to nasze zdrowie fizyczne, a także psychiczne! Po wybieganiu się na świeżym powietrzu od razu poczujemy się dużo lepiej. Więc jeśli chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w tym satysfakcjonującym sporcie.

Po pierwsze - nie potrzebujesz specjalistycznego sprzętu, wystarczy Ci tylko para spodenek, koszulka i buty (niekoniecznie do biegania, nie zaszkodzi jeżeli zaczniesz w obuwiu halowym czy trampkach).

Plan treningowy. Bez niego nasz zapał może ostygnąć po pierwszej złapanej zadyszce. Powinniśmy wiedzieć jak biegać, jakie robić przerwy między przebieżkami. W internecie jest multum informacji jak powinien wyglądać prawidłowy krok, jak przeprowadzić trening i prawidłową rozgrzewkę.

Partner jest wyjątkowo dobrą motywacją, choć nie jest konieczny. Zawsze jednak łatwiej jest zwlec się z fotela wiedząc, że czeka na nas kolega lub koleżanka, której/któremu musimy udowodnić, że wcale nie mamy jeszcze dość! Poza tym miłe pogawędki podczas rozciągania w porannym słońcu to cos pięknego, jeśli nie wierzycie musicie przekonać się sami.

Nie pozostaje Ci nic innego niż sprawdzenie czy bieganie nie jest dla Ciebie idealnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, z czasem może przerodzi się to w wielką pasję?

Kategorie: Poradnik
Tagi: Sport, bieganie, trening

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie