Blog - Najnowsze informacje o promocjach


13.07
2017
1209

Kurs nurkowania w Egipcie

Kurs nurkowania w Egipcie

Wybór baz i centrów nurkowych w Egipcie jest ogromna, które swoje usługi świadczą przez cały rok. W większości są to profesjonalne szkółki z odpowiednim programem i organizacją tylko pod turystów oraz programy specjalne i bogate tylko dla doświadczonych nurków.

Egipt i Morze Czerwone to przepiękne rafy i raj dla miłośników podwodnego świata. Aby skorzystać z dobrodziejstw natury należy wcześniej przejść kurs nurkowania, który w profesjonalnym centrum trwa 4 dni. Składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, gdzie dowiemy się o bezpiecznych zasadach nurkowania i o tym jak obsługuje się sprzęt.

Ten kurs jest dostępny dla każdego i nurkować mogą 10-letnie dzieci jak również osoby w starszym wieku. Kursy nurkowania prowadzone są także w języku polskim przez profesjonalnego instruktora. Do jego rozpoczęcia potrzebny jest dobry stan zdrowia oraz maska, płetwy i rurka.

Dla osób mniej przekonanych organizowane jest nurkowanie INTRO, która pozwala na oswojenie się z wodą i podwodnym środowiskiem na niewielkiej głębokości również pod kontrolą instruktora. Jak widać z kursów nurkowania może skorzystać każdy a Egipt pod tym względem jest bezkonkurencyjny.

Kategorie: Poradnik
Tagi: Egipt, nurkowanie, wakacje, lato

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?
Poradnik
18.01
2019
1209

Dzień Babci i Dziadka - Jak spędzić z dziadkami ten czas?

Dzień Babci i Dziadka to idealny czas by spotkać się z dziadkami i obdarować ich prezentami. Seniorów możemy zabrać na różne występy, zaoferować chwilę relaksu albo kupić drobny upominek.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Kiedy nie zrobisz zakupów?  Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]
Poradnik
14.01
2019
1209

Kiedy nie zrobisz zakupów? Aż 37 niehandlowych niedziel! [KALENDARZ DO POBRANIA]

W 2018 roku weszła w życie ustawa o ograniczeniu handlu w niedziele. Zakaz ten wywołuje wiele kontrowersji po dziś dzień. W 2019 roku sklepy będą zamknięte jeszcze częściej…

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie