Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Weekend nad jeziorem – jak się przygotować?

Weekend nad jeziorem – jak się przygotować?

Jeśli szukamy miejsca na weekendowy wypoczynek, najlepszym rozwiązaniem będzie pobyt nad jeziorem. Namiot, woda i bliscy wokół potrafią sprawić, że czas ten minie nam w zaskakująco szybkim tempie, pozostawiając za sobą tylko wspomnienia. Warto jednak zrobić listę przedmiotów, które musimy ze sobą zabrać. Na miejscu bowiem często okazuje się, że zapomnieliśmy o jakimś przedmiocie.

Na początek bardzo ważne jest jedzenie. Sprawdzą się tutaj wszelkie rzeczy w puszkach, konserwach oraz takie, które mają długi termin spożycia. W ten sposób nie będziemy musieli się martwić, że zepsują się one podczas pobytu na słońcu czy w zaciemnionym miejscu. Sprawa ta dotyczy również napoi, piw i innych soków. Dobrym pomysłem będzie zabranie kompletu kubków czy szklanek oraz kilku par sztućców. Ułatwią nam one spożywanie posiłków i z pewnością uczynią go bardziej komfortowym.

Kolejnym przedmiotem są ubrania. Powinniśmy postawić tutaj na kostiumy kąpielowe lecz także swetry, dresy i bluzy - pogoda nad jeziorem może się zmienić w ciągu jednej chwili. Noce latem są w dodatku bardzo chłodne, co potęguje jeszcze pobyt nad wodą, gdzie stale wieje wiatr. Warto więc zamiast krótkiej pidżamy zainwestować w koszule nocne, grube skarpetki i ciepłe sweterki. Ochronią nas one przed ewentualnym przeziębieniem i ułatwią zaśnięcie.

Ostatnią rzeczą, o której musimy pamiętać są wszelkie środki higieny i czystości. Zaliczyć możemy tutaj mydła, szampony, dezodoranty, apteczkę, chusteczki, papier toaletowy, a także wszelkie specyfiki przeciwko komarom i kleszczom, które nad jeziorem są rzeczą często spotykaną.

Wszystkie te elementy są podstawą do spędzenia wygodnego pobytu nad jeziorem i zabierając je ze sobą możemy być pewni, że czas ten będzie dla nas niezapomniany.

Kategorie: Poradnik
Tagi: wakacje, lato, wakacje w Polsce, Mazury

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!
Polecamy
15.03
2019
1209

Zero Waste - styl życia, który wchodzi do sklepów!

Zero Waste to styl życia, który motywuje nas do unikania zbędnego kupowania, używania rzeczy ponownie oraz utylizowania. Do filozofii dołączyły się sieci sklepów sprzedając produkty całkowicie organiczne. O krok dalej poszedł bydgoski Carrefour, w którym zrobimy zakupy do własnych pojemników!

Czytaj więcej »
Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?
Poradnik
25.02
2019
1209

Dzień Kobiet! Jak świętujemy je dzisiaj?

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Dawniej było silnie związane z walką o prawa kobiet. Dzisiaj jest to raczej przyjemne święto, w którym możemy obdarować najbliższe Panie. Jaki prezent wywoła uśmiech na Jej twarzy?

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie