Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Niszczarka do dokumentów ułatwi porządkowanie

Niszczarka do dokumentów ułatwi porządkowanie

Dobrej jakości sprzęt biurowy to podstawa w każdej firmie. To dzięki niemu zwiększa się poziom komfortu, a wykonywanie obowiązków zostaje przyśpieszone. Aby dokumenty firmowe nie dostały się w niepowołane ręce, konieczne jest zainwestowanie także w niszczarkę. Dzięki niej utrzymamy porządek w miejscu pracy. O czym należy pamiętać, kupując tego typu urządzenie?

Kupujemy niszczarkę do dokumentów

Niszczarka to niezbędnik, jeśli chodzi o usuwanie poufnych dokumentów. Tradycyjne modele przecinają papier wzdłuż krawędzi, w związku z czym powstają wąskie paski. Z kolei bardziej zaawansowane niszczarki tną kartki na małe kawałeczki, dzięki czemu nie ma możliwości odczytania z nich informacji. Ile to razy widzieliśmy w filmach, jak ktoś posklejał paseczki dokumentów i odczytał ważne dane firmowe? Takie nowoczesne urządzenia z pewnością na to nie pozwolą.

Warto wiedzieć, że wyróżnia się pięć poziomów bezpieczeństwa, gdzie pierwszy dotyczy niszczenia dokumentów do użytku ogólnego. Z kolei poziom piąty to pozbycie się tajnych dokumentów. Zanim więc zdecydujemy się na konkretny model urządzenia, należy określić stopień poufności. Takie niszczarki różnią się od siebie parametrami. Mogą być mniej lub bardziej wydajne, pracować cicho czy też głośniej.

Znaczenie ma także ich pojemność. W przypadku małego biura z pewnością wystarczy niszczarka mieszcząca od pięciu do piętnastu litrów papieru. Z kolei do biurowców potrzebne będą urządzenia niszczące dokumenty z rzędu powyżej stu litrów. Na rynku nie brakuje także modeli, które są w stanie zniszczyć także płyty CD i DVD, jak również karty kredytowe czy też inne nośniki danych.

Więcej wpisów z bloga

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka
Poradnik
27.11
2018
1209

10 pomysłów na prezent, które rozbudzą kreatywność Twojego dziecka

Nieustanny rozwój społeczeństwa powoduje, że rozpadowi ulegają wszelkie stereotypy dotyczące wychowania dziecka. Niegdyś, dla rodzica dziecięca wyobraźnia miała drugorzędne znaczenie. Dzisiaj zgodnie stwierdzamy, że wyobraźnia stanowi integralną część naszego życia, a zadaniem dorosłych jest stymulowanie jej od najmłodszych lat...

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]
Polecamy
23.11
2018
1209

Black Friday 2018 [LISTA SKLEPÓW]

Jesień to czas kiedy wielu klientów zaczyna poszukiwać korzystnych promocji i rabatów na różnorodne produkty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się akcja Black Friday. W tym roku szalony piątek przypada na 23 listopada. Tego dnia z pewnością warto wybrać się na udane zakupy.

Czytaj więcej »

Zobacz wszystkie