Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Jak zachować rozsądek w czasie wyprzedaży?

Jak zachować rozsądek w czasie wyprzedaży?

Kupowanie na wyprzedażach to prawdziwa sztuka. Spore obniżki na każdym kroku, dookoła kuszą nas produkty w atrakcyjnych cenach. Łatwo można wpaść w zakupowe szaleństwo i wir kompulsywnych zakupów. Jak się przed tym uchronić i zachować zdrowy rozsądek? Trzeba przejrzeć posiadane już ubrania w garderobie i określić, czego rzeczywiście w niej brakuje.

Im precyzyjnej zdefiniujemy jak mają wyglądać rzeczy, których nam brakuje, tym lepiej dla nas. Gotowa lista zakupów odzwierciedli nasze realne potrzeby i pomoże nam w chwilach zawahania, kiedy będziemy chcieli kupić rzecz, której nie będziemy mieli szansy nałożyć, bo nie pasuje do naszego stylu życia lub innych rzeczy w szafie. Dzięki liście unikniemy też snucia się bez celu po sklepach i kupowania bez umiaru.

Dobrze jest też policzyć, jaką kwotę możemy wydać na zakupy i ściśle trzymać się zaplanowanego budżetu. Skutecznym sposobem na to jest zabranie ze sobą wyłącznie gotówki i pozostawienie wszystkich kart płatniczych w domu.

Nie kupujmy ubrań, które nie spełniają wszystkich naszych wymagań lub są za małe lub za ciasne, bo istnieje nikła szansa, że w określonym czasie schudniemy specjalnie dla tych ubrań.

Kupując, nie śpiesz się: przymierzaj i oglądaj dokładnie rzeczy, które planujesz kupić: czasem w ferworze zakupów może trafić nam się egzemplarz uszkodzony lub pobrudzony przez innego klienta.

Sprawdź, jaką politykę zwrotów i wymiany prowadzą sklepy, w których kupujesz i pamiętaj, że sklepy stacjonarne prawnie nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów towaru zakupionego na miejscu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zakupy, handel, promocje, wyprzedaże, ubrania

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Czy weganie mogą pić wino?
Poradnik
09.04
2019
1209

Czy weganie mogą pić wino?

Coraz więcej osób deklaruje się jako wegetarianie lub weganie. Są to nawyki żywieniowe oraz styl życia, który może również wpłynąć na wybór wina.

Czytaj więcej »
Inga Więch

Inga Więch

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie