Blog - Najnowsze informacje o promocjach


11.07
2017
1209

Jak zachować rozsądek w czasie wyprzedaży?

Jak zachować rozsądek w czasie wyprzedaży?

Kupowanie na wyprzedażach to prawdziwa sztuka. Spore obniżki na każdym kroku, dookoła kuszą nas produkty w atrakcyjnych cenach. Łatwo można wpaść w zakupowe szaleństwo i wir kompulsywnych zakupów. Jak się przed tym uchronić i zachować zdrowy rozsądek? Trzeba przejrzeć posiadane już ubrania w garderobie i określić, czego rzeczywiście w niej brakuje.

Im precyzyjnej zdefiniujemy jak mają wyglądać rzeczy, których nam brakuje, tym lepiej dla nas. Gotowa lista zakupów odzwierciedli nasze realne potrzeby i pomoże nam w chwilach zawahania, kiedy będziemy chcieli kupić rzecz, której nie będziemy mieli szansy nałożyć, bo nie pasuje do naszego stylu życia lub innych rzeczy w szafie. Dzięki liście unikniemy też snucia się bez celu po sklepach i kupowania bez umiaru.

Dobrze jest też policzyć, jaką kwotę możemy wydać na zakupy i ściśle trzymać się zaplanowanego budżetu. Skutecznym sposobem na to jest zabranie ze sobą wyłącznie gotówki i pozostawienie wszystkich kart płatniczych w domu.

Nie kupujmy ubrań, które nie spełniają wszystkich naszych wymagań lub są za małe lub za ciasne, bo istnieje nikła szansa, że w określonym czasie schudniemy specjalnie dla tych ubrań.

Kupując, nie śpiesz się: przymierzaj i oglądaj dokładnie rzeczy, które planujesz kupić: czasem w ferworze zakupów może trafić nam się egzemplarz uszkodzony lub pobrudzony przez innego klienta.

Sprawdź, jaką politykę zwrotów i wymiany prowadzą sklepy, w których kupujesz i pamiętaj, że sklepy stacjonarne prawnie nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów towaru zakupionego na miejscu.

Kategorie: Poradnik
Tagi: zakupy, handel, promocje, wyprzedaże, ubrania

Obserwuj nas

Więcej wpisów z bloga

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca
Poradnik
16.06
2021
1209

Niesamowita akcja w Rossmannie już 16 czerwca

Już 16 czerwca w Rossmannie ruszy niesamowita akcja Fiesta.

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!
Poradnik
07.07
2020
1209

Aplikacja DING - gazetki promocyjne w Twoim telefonie!

Pobierz darmową aplikację Ding i ciesz się promocjami w Twoim telefonie!

Czytaj więcej »
Promocyjni

Promocyjni

Zobacz wszystkie